DE REVUE VAN CKC EEN REACTIE VAN DE BURGEMEESTER
Samen met Magda was ik op vrijdagavond 4 november te gast bij C.K.C, om de revue Van Keet tot Kunstgras te bewonderen. Ik ken C.K.C. inmiddels als een buitengewoon actieve vereniging, die ook stevig aan de weg timmert. Het jubileum zal weinigen in Maassluis zijn ontgaan.
Wij waren uitgenodigd, en gingen, behoorlijk verwachtingsvol, naar de Ark. Waarom verwachtingsvol? Wij hebben samen in onze jongere jaren altijd met veel enthousiasme meegedaan aan cabaretten en toneelvoorstellingen. We kennen die wereld daardoor aardig goed en waren zodoende zeer nieuwsgierig hoe dat er in Maassluis uit zou zien.
Het was vanaf de eerste twee minuten al raak. De spelers in de Revue wisten direct een heel sterke performance op het toneel te zetten, die de gehele avond recht overeind bleef staan. Veel vaart in het spel, met een geweldige dosis humor, omlijst door twee criticasters, die er op zn Maassluis, stevig commentaar op gaven. De scène van de oprichtingsvergadering, van de tocht met de bus, en die van de bestuursvergadering waren onvergetelijk. Wij hebben een geweldig leuke avond gehad.
C.K.C. moet echt niet wachten tot haar 100-jarig bestaan om weer eens zon cabaret op het toneel te zetten. Als dat eerder gebeurt, zijn wij zeker weer van de partij.
Met hartelijke groet,
Koos Karssen

| < Vorige | Volgende > |
|---|










