BannerwebsiteKoningsdag

Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

D t/m F: wedstrijden en chauffeurs 2e helft veld 2017-2018

Hallo allemaal,

Hieronder het wedstrijdprogramma van de pupillenteams voor het veld met de chauffeurs. Kunt u niet rijden, probeer dan eerst zelf te ruilen. Als dit niet lukt a.u.b. afbellen bij de coach van het team. We hebben ons best gedaan om het zo goed mogelijk te doen maar er kunnen fouten in zitten, ook kunnen er nog wijzigingen komen. Merkt u iets op laat mij dat dan weten zo helpen we elkaar. Allemaal een sportief veldseizoen!

Groetjes Riet Le Kluse tel.010-5919500


WEDSTRIJDEN ZATERDAG 31 MAART

Maassluis D1 – KCC D1

10.00 uur

Wipperspark

Excelsior D2 - Maassluis D2

10.30 uur

Sportpark Biesland, Delft

KCR E3 - Maassluis E1

09.00 uur

Sportpark Sportlaan, Ridderkerk

Maassluis E2 – Avanti E3

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis E3 – KCR E2

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis E4 – Nieuwerkerk E6

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis F1 - NIO F1

09.00 uur

Wipperspark

Excelsior F3 - Maassluis F3

09.30 uur

Sportpark Biesland, Delft

 
CHAUFFEURS ZATERDAG 31 MAART

D2: familie van Vliet, Crooswijk, van Elswijk

E1: familie Vermeer, Visser

F3: familie Baars, Zohland, Quack

 

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 7 APRIL

RWA D1- Maassluis D1

09.00 uur

Sportcomplex Landweg, Poortugaal

 

Nikantes E1 - Maassluis E1

10.00 uur

 Sportcomplex Botreep, Hoogvliet

Fortuna E5 - Maassluis E2

12.00 uur

Sportpark Kruithuiseg-Oost, Delft

Maassluis F2 – OZC F1

09.00 uur

Wipperspark


CHAUFFEURS ZATERDAG 7 APRIL

D1: familie Godthelp, Rietdijk, Verburg

E1: familie Bos, Vermaas

E2: familie v.d. Burgt, Pleijsier



WEDSTRIJDEN ZATERDAG 14 APRIL

Maassluis D2- Dubbel Zes D1

09.30 uur

Wipperspark

Maassluis E1 – NIO E2

09.00 uur

Wipperspark

Valto E2 - Maassluis E2

10.15 uur

Sportpark De Zwet, de Lier

WION E1 - Maassluis E3

11.20 uur

Sportcomplex, Max Planckplaats,Rotterdam

KCR E8 - Maassluis E4

09.00 uur

Sportpark Sportlaan, Ridderkerk

RWA F1- Maassluis F1

09.00 uur

Sportcomplex Landweg, Poortugaal

Olympia F1- Maassluis F2

10.30 uur

Sportpark De Brug, Spijkenisse

Maassluis F3 – Dijkvogels F3

09.00 uur

Wipperspark


CHAUFFEURS ZATERDAG 14 APRIL

E2: familie v.d. Kraan, Godthelp

E3: familie Hijlkema, Slot

E4: familie Noordermeer, v.d. Meulen

F1: familie Tromp, Holtman

F2: familie Bekker, Brandon



WEDSTRIJDEN ZATERDAG 21 APRIL

Valto D1 – Maassluis D1

14.00 uur

Sportpark De Zwet, De Lier

Maassluis D2- KVS D2

09.30 uur

Wipperspark

Maassluis E1 – Nikantes E1

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis E2- Fortuna E5

09.00 uur

Wipperspark

Olympia E2 - Maassluis E3

10.00 uur

Sportpark De Brug, Spijkenisse

IJsselvogels E5 - Maassluis E4

09.30 uur

Sportlaan, Moordrecht

Maassluis F1 – KCR F1

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis F2 – KCR F3

09.00 uur

Wipperspark

ONDO F5 - Maassluis F3

10.30 uur

Juliana Sportpark, ‘s-Gravenzande

 
CHAUFFEURS ZATERDAG 21 APRIL

D1: familie Godthelp, Rietdijk, Verburg

E3: familie Duncker, Bex

E4: familie Oosterman, Houwelingen

F3: familie v.d. Gaag, Bergwerff, de Snaijer



WEDSTRIJDEN ZATERDAG 12 MEI

Maassluis D1 – IJsselvogels D1

10.00 uur

Wipperspark

KVS D2- Maassluis D2

12.00 uur

Cas van Dijkpark, ‘s-Gravenhage

Maassluis E3- Olympia E2

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis E4 - IJsselvogels E5

09.00 uur

Wipperspark

KCR F1 - Maassluis F1

09.15 uur

Sportpark Sportlaan, Ridderkerk

KCR F3 - Maassluis F2

10.30 uur

Sportpark Sportlaan, Ridderkerk

Maassluis F3 - ONDO F5

09.00 uur

Wipperspark

 
CHAUFFEURS ZATERDAG 12 MEI

D2: familie Egberts, Booster, Keppel

F1: familie Alleblas, v.d. Kraan

F2: familie Koree, v.d. Meulen



WEDSTRIJDEN ZATERDAG 26 MEI

Maassluis D1 – KOAG D1

11.00 uur

Wipperspark

Maassluis D2 – Excelsior D2

10.00 uur

Wipperspark

Maassluis E1 – KCR E3

09.00 uur

Wipperspark

Avanti E3 - Maassluis E2

12.00 uur

Sportpark De Groene Wijdte, Pijnacker

KCR E2 - Maassluis E3

10.00 uur

Sportpark Sportlaan, Ridderkerk

Nieuwerkerk E7 - Maassluis E4

09.00 uur

De Kleine Vink, Nieuwerkerk a/d IJssel

NIO F1 - Maassluis F1

09.00 uur

Sportveld Abeelweg, Rotterdam

OZC F2 - Maassluis F2

11.00 uur

Sportcomplex De Enk, Rotterdam

Maassluis F3 – Excelsior F3

09.00 uur

Wipperspark


CHAUFFEURS ZATERDAG 26 MEI

E2: familie de Jong, Pleijsier

E3: familie Grootveld, Libregts

E4: familie de Brabander, Weltevrede

F1: familie Tromp, Baars

F2: familie Bekker, v. Vliet



WEDSTRIJDEN ZATERDAG 2 JUNI

ONDO D1- Maassluis D1

10.15 uur

Juliana Sportpark, ‘s-Gravenzande

Dubbel Zes D2- Maassluis D2

10.00 uur

Stokroosveld (DZ), ‘s-Gravenhage

NIO E2 – Maassluis E1

10.30 uur

Sportveld Abeelweg, Rotterdam

Maassluis E2 – Valto E2

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis E3- WION E1

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis E4 – KCR E8

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis F1 – RWA F1

09.00 uur

Wipperspark

Maassluis F2 – Olympia F1

09.00 uur

Wipperspark

Dijkvogels F3 - Maassluis F3

09.30 uur

Sportveld Dijkvogels, Maasdijk

 
CHAUFFEURS ZATERDAG 12 JUNI

D1: familie Vermeer, Bos, van Buuren

D2: familie Crooswijk, van Vliet, van Elswijk

E1: familie Vermaas, Visser

Shirtsponsors:
bluelogo  TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee

Nieuwsbrief