Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Wedstrijden, chauffeurs en bediening scorebord zaal D E en F

Hallo allemaal,

Hieronder het wedstrijdprogramma van de D E en F voor het veld met de indeling van de chauffeurs. In de zaal plannen we ook de bediening van het scorebord in. Ook dit is in onderstaand overzicht te vinden.

Kunt u niet rijden of bent u niet in de gelegenheid om het scorebord te bedienen, graag dan even zelf ruilen of een vervanger regelen.

Heeft u vragen of opmerkingen, neem dan even contact op. 

Allemaal een sportief zaalseizoen!

                                                                       Groetjes Marlies Bergwerff tel.06-29418674

TEAM: D1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

Maassluis D1

Fortuna D1

10:00

scorebord: Bos

01-12-18

ONDO (G) D1

Maassluis D1

12:55

rijden: Steenks, Vermeer, Godthelp

15-12-18

Avanti  D1

Maassluis D1

10:45

rijden: Verburg, Bos en v. Buuren

12-01-19

Maassluis D1

Die Haghe D1

11:00

scorebord: Steenks

19-01-19

Achilles (Hg) D1

Maassluis D1

14:00

rijden: Vermaas, Visser en Vermeer

26-01-19

Maassluis D1

Refleks D1

10:00

scorebord: Visser

02-02-19

Fortuna D1

Maassluis D1

10:00

rijden: Steenks, Verburg en Godthelp

09-02-19

Maassluis D1

ONDO (G) D1

11:00

scorebord: Verburg

09-03-19

Maassluis D1

Avanti  D1

10:00

scorebord: van Buuren

16-03-19

Die Haghe D1

Maassluis D1

14:05

rijden: Vermeer, Bos en van Buuren

23-03-19

Maassluis D1

Achilles (Hg) D1

12:00

scorebord: Godthelp

30-03-19

Refleks D1

Maassluis D1

11:15

rijden: Steenks, Visser, Verburg

TEAM: D2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

KCR D3

Maassluis D2

13:00

rijden: Vd Kraan, Booster en de Jong

01-12-18

Maassluis D2

DSO (K) D3

11:00

scorebord: Oosterman

08-12-18

ZKV (Zu) D1

Maassluis D2

12:05

rijden: Vd Meulen, Pleijsier en Libregts

12-01-19

Maassluis D2

OZC D2

10:00

scorebord: Hijlkema

19-01-19

RWA D3

Maassluis D2

11:00

rijden: Crooswijk, vd Kraan en Oosterman

26-01-19

Maassluis D2

DeetosSnel D4

11:00

scorebord: Slot

02-02-19

Maassluis D2

KCR D3

11:00

scorebord: Pleijsier

09-02-19

DSO (K) D3

Maassluis D2

10:00

rijden: Hijlkema, Slot en Booster

02-03-19

Maassluis D2

ZKV (Zu) D1

11:00

scorebord: Libregts

16-03-19

OZC D2

Maassluis D2

10:05

rijden: De Jong, Pleijsier en Libregts

23-03-19

Maassluis D2

RWA D3

11:00

scorebord: de Jong

30-03-19

DeetosSnel D4

Maassluis D2

09:00

Rijden: Crooswijk, Oosterman en vd Meulen

TEAM: E1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

DVS '69 E1

Maassluis E1

10:00

rijden: Vermaas en Vermeer

01-12-18

Maassluis E1

IJsselvogels E1

10:00

08-12-18

Maassluis E1

KCC/SO natural E1

09:00

12-01-19

KCR E3

Maassluis E1

09:00

rijden: Bos en Godthelp

19-01-19

Maassluis E1

Korbis E3

09:00

26-01-19

Gemini E1

Maassluis E1

13:05

rijden: Vd Burgt en Vermeer

02-02-19

Maassluis E1

DVS '69 E1

10:00

scorebord: Vermaas

09-02-19

IJsselvogels E1

Maassluis E1

12:00

rijden: Vermaas en Godthelp

16-02-19

KCC/SO natural E1

Maassluis E1

09:00

rijden: Bos en Vermeer

16-03-19

Maassluis E1

KCR E3

10:00

scorebord: Bos

23-03-19

Korbis E3

Maassluis E1

11:00

rijden: Vermaas en vd Burgt

30-03-19

Maassluis E1

Gemini E1

11:00

scorebord: vd Burgt

TEAM: E2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

NIO E1

Maassluis E2

14:10

rijden: Alleblas en Tromp

15-12-18

Maassluis E2

KCR E2

10:00

05-01-19

KCR E2

Maassluis E2

10:00

rijden: Grootveld en Duncker

12-01-19

Dijkvogels E1

Maassluis E2

10:00

rijden: Bex en Tromp

19-01-19

Maassluis E2

Olympia (S) E1

09:00

scorebord: Bex

26-01-19

Twist E1

Maassluis E2

11:15

rijden: Grootveld, Alleblas

02-02-19

Nieuwerkerk E3

Maassluis E2

10:00

rijden: Bex en Duncker

16-02-19

Maassluis E2

NIO E1

10:00

scorebord: Grootveld

02-03-19

Maassluis E2

Nieuwerkerk E3

09:00

16-03-19

Maassluis E2

Dijkvogels E1

09:00

23-03-19

Olympia (S) E1

Maassluis E2

09:00

rijden: Alleblas en Tromp

30-03-19

Maassluis E2

Twist E1

10:00

scorebord: Duncker

TEAM: E3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

Nikantes E1

Maassluis E3

09:00

rijden: Poldervaart en Weltevrede

01-12-18

Maassluis E3

IJsselvogels E2

09:00

scorebord: Noordermeer

08-12-18

Maassluis E3

Twist E2

09:00

05-01-19

IJsselvogels E2

Maassluis E3

09:00

rijden: Vd Kraan en Bergwerff

12-01-19

KCR E4

Maassluis E3

09:00

rijden: Noordermeer, Poldervaart

26-01-19

Korbis E2

Maassluis E3

14:00

rijden: Weltevrede en Bergwerff

02-02-19

Maassluis E3

Nikantes E1

09:00

scorebord: Poldervaart

16-02-19

Twist E2

Maassluis E3

12:30

rijden: Noordermeer en vd Kraan

02-03-19

Maassluis E3

Vriendenschaar (B) E1

10:00

scorebord: Weltevrede

16-03-19

Maassluis E3

KCR E4

09:00

23-03-19

Vriendenschaar (B) E1

Maassluis E3

10:00

rijden: Poldervaart en Weltevrede

30-03-19

Maassluis E3

Korbis E2

11:00

TEAM: E4

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

OZC E3

Maassluis E4

09:00

rijden: Holtmann en vd Meulen

01-12-18

Maassluis E4

KCC/SO natural E2

10:00

scorebord: vd Meulen

15-12-18

IJsselvogels E3

Maassluis E4

09:00

rijden: Bekker en v Vliet

12-01-19

Nieuwerkerk E6

Maassluis E4

09:00

rijden: Vd Meulen en Houweling

26-01-19

Gemini E2

Maassluis E4

13:05

rijden: Van Vliet en Holtmann

02-02-19

Maassluis E4

OZC E3

10:00

09-02-19

KCC/SO natural E2

Maassluis E4

09:00

rijden: Bekker en Houweling

02-03-19

Maassluis E4

KOAG E2

09:00

scorebord: van Vliet

09-03-19

Maassluis E4

IJsselvogels E3

09:00

16-03-19

Maassluis E4

Nieuwerkerk E6

10:00

23-03-19

KOAG E2

Maassluis E4

11:00

rijden: Holtmann en vd Meulen

30-03-19

Maassluis E4

Gemini E2

09:00

scorebord: Houweling

TEAM: E5

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

Vitesse (Ba) E5

Maassluis E5

09:00

rijden: Baars en Brandon

01-12-18

Maassluis E5

Conventus E2

09:00

08-12-18

Maassluis E5

IJsselvogels E5

09:00

scorebord: Baars

12-01-19

KCR E6

Maassluis E5

09:00

rijden: Caro en van Toor

19-01-19

Maassluis E5

RWA E4

09:00

26-01-19

Korbis E5

Maassluis E5

14:55

rijden: Brandon en Hendriks

02-02-19

Maassluis E5

Vitesse (Ba) E5

09:00

09-02-19

Conventus E2

Maassluis E5

09:00

rijden: Caro en Baars

16-02-19

IJsselvogels E5

Maassluis E5

10:00

rijden: Van Toor en Hendriks

16-03-19

Maassluis E5

KCR E6

09:00

scorebord: Hendriks

23-03-19

RWA E4

Maassluis E5

09:00

rijden: Caro en Baars

30-03-19

Maassluis E5

Korbis E5

10:00

TEAM: E6

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

Maassluis E6

Valto E7

09:00

scorebord: Koree

01-12-18

ONDO (G) E10

Maassluis E6

09:00

rijden: Koree en Vermeer

15-12-18

Excelsior (D) E7

Maassluis E6

09:00

rijden: Romeo en de Corte

12-01-19

Maassluis E6

Dubbel Zes E3

09:00

19-01-19

Avanti/Flexcom E7

Maassluis E6

13:15

rijden: Koree, de Brabander

26-01-19

Valto E7

Maassluis E6

11:15

rijden: Romeo en Vermeer

09-02-19

Maassluis E6

ONDO (G) E10

10:00

scorebord: Romeo

16-02-19

Meervogels/Física E4

Maassluis E6

09:00

rijden: De Corte en de Brabander

02-03-19

Maassluis E6

Meervogels/Física E4

10:00

09-03-19

Maassluis E6

Excelsior (D) E7

09:00

scorebord: de Brabander

16-03-19

Dubbel Zes E3

Maassluis E6

10:10

rijden: Koree en Vermeer

23-03-19

Maassluis E6

Avanti/Flexcom E7

10:00

TEAM: F1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

01-12-18

Maassluis F1

Nikantes F1

09:00

08-12-18

Nieuwerkerk F2

Maassluis F1

12:00

rijden: Zolandt en Quack

15-12-18

Maassluis F1

Dijkvogels F1

09:00

12-01-19

KCC/SO natural F1

Maassluis F1

11:00

rijden: Baars en Quack

19-01-19

Dijkvogels F1

Maassluis F1

10:00

rijden: Zolandt en de Snaaier

26-01-19

ONDO (G) F1

Maassluis F1

10:00

rijden: Quack en vd Gaag

02-02-19

Maassluis F1

NIO F1

09:00

scorebord: Zolandt

09-02-19

Nikantes F1

Maassluis F1

09:00

rijden: Zolandt en de Snaaier

16-02-19

Maassluis F1

Nieuwerkerk F2

09:00

scorebord: de Snaaier

02-03-19

Maassluis F1

KCC/SO natural F1

09:00

16-03-19

NIO F1

Maassluis F1

10:15

rijden: Quack en vd Gaag

30-03-19

Maassluis F1

ONDO (G) F1

09:00

TEAM: F2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

01-12-18

Excelsior (D) F3

Maassluis F2

09:00

rijden: Slotboom en vd Burgt

08-12-18

Nieuwerkerk F4

Maassluis F2

12:00

rijden: Vermeer en de Brabander

15-12-18

Maassluis F2

Fortuna F2

10:00

scorebord: Slotboom

12-01-19

Maassluis F2

Luno F1

09:00

scorebord: Vermeer

19-01-19

OZC F1

Maassluis F2

09:00

rijden: Bergwerff en Duncker

26-01-19

Maassluis F2

IJsselvogels F2

09:00

09-02-19

Maassluis F2

Excelsior (D) F3

09:00

16-02-19

Maassluis F2

Nieuwerkerk F4

10:00

09-03-19

Fortuna F2

Maassluis F2

10:00

rijden: Slotboom en vd Burgt

16-03-19

Luno F1

Maassluis F2

10:00

rijden: Bergwerff en de Brabander

23-03-19

Maassluis F2

OZC F1

09:00

scorebord: Bergwerff

30-03-19

IJsselvogels F2

Maassluis F2

09:00

rijden: Vermeer en Duncker

TEAM: F3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

Maassluis F3

ODO F3

09:00

01-12-18

Achilles (Hg) F2

Maassluis F3

10:10

rijden: Bergwerff en Bex

08-12-18

ALO F1

Maassluis F3

13:00

rijden: Alleblas en Godthelp

15-12-18

Maassluis F3

KVS/Maritiem F4

09:00

scorebord: Alleblas

22-12-18

VEO F2

Maassluis F3

11:15

rijden: Vd Kraan en Zwaan

26-01-19

Maassluis F3

Fortuna F3

09:00

02-02-19

ODO F3

Maassluis F3

10:00

rijden: Alleblas en vd Kraan

09-02-19

Maassluis F3

Achilles (Hg) F2

09:00

16-02-19

Maassluis F3

ALO F1

09:00

09-03-19

KVS/Maritiem F4

Maassluis F3

10:00

rijden: Godthelp en Bex

23-03-19

Maassluis F3

VEO F2

10:00

scorebord: Zwaan

30-03-19

Fortuna F3

Maassluis F3

11:00

rijden: Zwaan en Bergwerff

TEAM: F4

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

Maassluis F4

Nieuwerkerk F6

09:00

01-12-18

Twist F1

Maassluis F4

10:15

Fam. Vd Wees en Nijland

08-12-18

Eureka F1

Maassluis F4

09:00

Fam. Van Halem en Rütter

12-01-19

Maassluis F4

Fortuna F5

09:00

19-01-19

Fortuna F4

Maassluis F4

10:00

Fam. Eppenga en Baatenburg de Jong

26-01-19

Maassluis F4

ONDO (G) F4

09:00

09-02-19

Maassluis F4

Twist F1

09:00

16-02-19

Maassluis F4

Eureka F1

09:00

02-03-19

Nieuwerkerk F6

Maassluis F4

10:00

Fam. Vd Wees en Nijland

16-03-19

Fortuna F5

Maassluis F4

12:00

Fam. Van Halem en Rütter

23-03-19

Maassluis F4

Fortuna F4

09:00

30-03-19

ONDO (G) F4

Maassluis F4

09:00

Fam. Eppenga en Baatenburg de Jong

Shirtsponsors:
bluelogo  TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee

Nieuwsbrief