Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Wedstrijden, chauffeurs en bediening scorebord zaal B en C

Wedstrijden, chauffeurs en bediening scorebord zaal B en C

Hallo allemaal,

Hieronder het wedstrijdprogramma van de B en C voor de zaal met de indeling van de chauffeurs. In de zaal plannen we ook de bediening van het scorebord in. Ook dit is in onderstaand overzicht te vinden.

Kunt u niet rijden of bent u niet in de gelegenheid om het scorebord te bedienen, graag dan even zelf ruilen of een vervanger regelen.

Heeft u vragen of opmerkingen, neem dan even contact op. 

Allemaal een sportief zaalseizoen!


Groetjes Marlies Bergwerff tel.06-29418674


TEAM: B1

Datum

Team

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

17-11-18

B1

Tempo B1

Maassluis B1

14:00

rijden: Vd Vaart, Steenks en Crooswijk

24-11-18

B1

Maassluis B1

Avanti B1

12:10

01-12-18

B1

Die Haghe B1

Maassluis B1

17:30

rijden: Vermaas, Fortuin en Sonneveld

08-12-18

B1

TOP B1

Maassluis B1

13:30

rijden: Kerkhof, Zeegers, A. van Toor

15-12-18

B1

Maassluis B1

Fortuna B1

13:10

12-01-19

B1

Sporting Delta B1

Maassluis B1

17:15

rijden: Vd Vaart, H. Van Toor en Fortuin

19-01-19

B1

Maassluis B1

Tempo B1

13:10

26-01-19

B1

KCC B1

Maassluis B1

10:10

rijden: Steenks, Vermaas en Crooswijk

02-02-19

B1

Avanti  B1

Maassluis B1

13:05

rijden: H. v Toor, Zeegers en A. vToor

09-02-19

B1

Maassluis B1

Die Haghe B1

14:25

16-02-19

B1

Maassluis B1

TOP B1

13:10

02-03-19

B1

Maassluis B1

KCC B1

13:10

09-03-19

B1

Fortuna B1

Maassluis B1

12:00

rijden: Crooswijk, Sonneveld, Kerkhof

16-03-19

B1

Maassluis B1

Sporting Delta B1

12:10



TEAM: B2

Datum

Team

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

B2

RWA B1

Maassluis B2

17:25

rijden: Beekenkamp, Wuijster en Linschoten

01-12-18

B2

Maassluis B2

Thor (R) B1

13:00

scorebord: Joppe

15-12-18

B2

Maassluis B2

OZC B1

14:25

scorebord: Renzen

22-12-18

B2

KCR B2

Maassluis B2

13:15

rijden: Pap, Joppe en Renzen

12-01-19

B2

Maassluis B2

Conventus B3

12:00

scorebord: Linschoten

26-01-19

B2

Maassluis B2

ACKC B1

12:00

scorebord: Vd Weem

02-02-19

B2

Maassluis B2

KCR B2

13:00

scorebord: de Jong

09-02-19

B2

Thor (R) B1

Maassluis B2

12:55

rijden: Groenheide, Renzen en Wuijster

16-02-19

B2

Maassluis B2

RWA B1

14:25

scorebord: Pap

02-03-19

B2

Conventus B3

Maassluis B2

14:10

rijden: vd Weem, de Jong en Beekenkamp

16-03-19

B2

OZC B1

Maassluis B2

13:20

rijden: Pap, Joppe en Linschoten

30-03-19

B2

ACKC B1

Maassluis B2

14:00

rijden: Groenheide, Beekenkamp en Wuijster

 

TEAM: C1

Datum

Team

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

01-12-18

C1

ONDO (G) C1

Maassluis C1

13:55

rijden: Vd Vaart, Verburg, Rietdijk

08-12-18

C1

KCC/SO natural C1

Maassluis C1

11:00

rijden: Vd Bos, Fortuin en Booster

15-12-18

C1

Maassluis C1

Nieuwerkerk C1

12:00

scorebord: Oprel

12-01-19

C1

Valto C1

Maassluis C1

14:15

rijden: Keeman, Oprel en Rietdijk

19-01-19

C1

Maassluis C1

Oranje Wit (D) C1

12:00

scorebord: Booster

26-01-19

C1

Fortuna/Delta Logistiek C1

Maassluis C1

12:15

rijden: Vd Vaart, Verburg en Fortuin

09-02-19

C1

Maassluis C1

ONDO (G) C1

12:00

scorebord: Keeman

16-02-19

C1

Maassluis C1

KCC/SO natural C1

12:00

scorebord: vd Bos

09-03-19

C1

Nieuwerkerk C1

Maassluis C1

11:00

rijden: Vd Bos, Booster en Keeman

16-03-19

C1

Maassluis C1

Valto C1

11:00

scorebord: Verburg

23-03-19

C1

Oranje Wit (D) C1

Maassluis C1

12:15

rijden: Fortuin, Oprel en Rietdijk

30-03-19

C1

Maassluis C1

Fortuna C1

12:00

scorebord: Rietdijk

 

TEAM: C2

Datum

Team

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

C2

Valto C2

Maassluis C2

12:30

rijden: V Dijk, Libregts en Egberts

01-12-18

C2

Maassluis C2

Nikantes C1

12:00

scorebord: Pellikaan

08-12-18

C2

Vitesse (Ba) C2

Maassluis C2

11:10

rijden: Visser, de Winter en de Jong

15-12-18

C2

Maassluis C2

Olympia (S) C1

11:00

scorebord: de Winter

12-01-19

C2

Die Haghe C2

Maassluis C2

14:00

rijden: Pellikaan, van Toor en v Dijk

19-01-19

C2

Maassluis C2

Avanti C2

11:00

scorebord: de Jong

02-02-19

C2

Maassluis C2

Valto C2

12:00

scorebord: Libregts

09-02-19

C2

Nikantes C1

Maassluis C2

12:00

rijden: De Jong, Libregts en Egberts

16-02-19

C2

Maassluis C2

Vitesse (Ba) C2

11:00

scorebord Egberts

09-03-19

C2

Olympia (S) C1

Maassluis C2

11:00

rijden: Pellikaan, de Winter en van Dijk

16-03-19

C2

Maassluis C2

Die Haghe C2

13:25

scorebord: van Dijk

23-03-19

C2

Avanti C2

Maassluis C2

11:45

rijden: van Toor, Visser en Egberts


TEAM: C3

Datum

Team

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs/scorebord

24-11-18

C3

Maassluis C3

Avanti C5

11:00

scorebord: Pleijsier

08-12-18

C3

Maassluis C3

Refleks C2

10:00

scorebord: fam. Althuizen

15-12-18

C3

WION C1

Maassluis C3

10:00

rijden: Keppel, v Veen en Mustafa

12-01-19

C3

Nexus C1

Maassluis C3

15:00

rijden: Althuizen, van Vliet en Pleijsier

19-01-19

C3

Maassluis C3

Excelsior (D) C2

10:00

scorebord: van Vliet

26-01-19

C3

OZC C2

Maassluis C3

14:05

rijden: Van Elswijk, van Veen en Mustafa

02-02-19

C3

Avanti C5

Maassluis C3

18:15

rijden: Althuizen, Keppel en Pleijsier

23-02-19

C3

Refleks C2

Maassluis C3

13:00

rijden: Van Vliet, v Elswijk en v Veen

02-03-19

C3

Maassluis C3

Nexus C1

12:00

scorebord: van Elswijk

09-03-19

C3

Maassluis C3

WION C1

11:00

scorebord: Keppel

23-03-19

C3

Excelsior (D) C2

Maassluis C3

11:00

Fam. Keppel, Pleijser en Mustafa

30-03-19

C3

Maassluis C3

OZC C2

13:00

scorebord: van Veen

Shirtsponsors:
bluelogo  TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee

Nieuwsbrief