Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Oefenwedstrijden 2e helft veld 2019

Oefenwedstrijden senioren en junioren

Zaterdag 6 april

Wedstrijd

Tijd

Locatie

Maassluis 3 – Tempo 5

14.40

Maassluis

Maassluis A1 – Vriendenschaar A1

13.20

Maassluis

Maassluis A2 – Veo A1

12.00

Maassluis

Donderdag 11 april

Wedstrijd

Tijd

Locatie

Maassluis 1 – Merwede 1

20.45

Maassluis

Maassluis 2 – Merwede 2

19.30

Maassluis

Ondo 3 – Maassluis 3

20.15

‘S-Gravenzande

Zaterdag 13 april

Wedstrijd

Tijd

Locatie

Ondo 4 – Maassluis 4

14.00

Ondo

Merwede A2 - Maassluis A2

12.00

Merwede

Ondo A3 – Maassluis A3

11.00

Ondo

Dinsdag 16 april

Wedstrijd

Tijd

Locatie

Maassluis 1 – KZ Danaïden 1

20.45

Maassluis

Maassluis 2 – KZ Danaïden 2

19.30

Maassluis

KZ Danaïden 3 – Maassluis 3

20.45

Leiden



Oefenwedstrijden F t/m B

Hoi allemaal!

Bij deze de oefenwedstrijden voor het veld voor de F tm de B teams.

Alvast een aandachtspunt voor de competitie: zaterdag 20 april (Paasweekend) is gewoon een wedstrijddag. Mocht je niet aanwezig zijn, geef dit dan zsm door aan het wedstrijdsecretariaat.

Gr. Marlies Bergwerff

OEFENWEDSTRIJDEN ZATERDAG 6 APRIL

Vriendenschaar B1 – Maassluis B1      11:30

Maassluis B2 – Dijkvogels B2                10:30

Maassluis C2 – Dijkvogels C1                09:30

Dijkvogels E1 – Maassluis E1                11:00

Dijkvogels E2 – Maassluis E2                11:00

Dijkvogels E3 – Maassluis E3                10:00

Dijkvogels F1 – Maassluis F1                 10:00

Dijkvogels F2 – Maassluis F2                 09:00

Dijkvogels F3 – Maassluis F3                 09:00

OEFENWEDSTRIJDEN MAANDAG 8 APRIL

Maassluis D1-Valto D1                            19:00

Maassluis D2 – Valto D3                         18:30

OEFENWEDSTRIJDEN DINSDAG 9 APRIL

Maassluis B1 – Valto B1                          19:30

Maassluis C1 – Valto C1                         18:30

OEFENWEDSTRIJDEN ZATERDAG 13 APRIL

Maassluis C1 – die Haghe C1                11:00

Maassluis B2 – Odo B2                            10:00

Odo C1 - Maassluis C2                            10:00

Maassluis C3 – Odo C2                           10:00

Odo D1 - Maassluis D1                            09:00

Maassluis D2 - Odo D2                            10:15

Odo E2 - Maassluis E2                             10:00

Odo E3 - Maassluis E3                             10:00

Maassluis E4 - Odo E4                             09:00

Maassluis E5 - Odo E5                             09:00

Maassluis E6-weidevogels E3                  09:00

Odo F1 - Maassluis F1                             09:15

Odo F2 - Maassluis F2                             09:15

Odo F3 - Maassluis F3                             09:15

Maassluis F4 – Odo F4                            09:00

OEFENWEDSTRIJDEN MAANDAG 15 APRIL

Maassluis D1 – Tempo D1                        19:15

Maassluis E1 – Odo E1                            18:30

OEFENWEDSTRIJDEN DONDERDAG 25 APRIL

Maassluis B1  - Odo B1                            19:30


Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief