Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Wedstrijden en chauffeurs B tm F

Wedstrijden en chauffeurs B tm F

Hallo allemaal,

Hieronder het wedstrijdprogramma van de B tm F voor het 2e helft veld met de indeling van de chauffeurs.

Als u niet kunt rijden graag dan even zelf ruilen of een vervanger regelen.

Heeft u vragen of opmerkingen, neem dan even contact op. 

                                                                       Groetjes Marlies Bergwerff tel.06-29418674

TEAM

B1

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Maassluis B1

KOAG B1

13:00

11-05-19

ONDO (G) B1

Maassluis B1

09:45

H. Van Toor, Kerkhof, A. Van Toor

18-05-19

Meervogels/FÌ_sica B1

Maassluis B1

10:15

Steenks, Fortuin, Zeegers

25-05-19

Maassluis B1

Fortuna B1

11:45

01-06-19

KCC/SO natural B1

Maassluis B1

12:10

Crooswijk, Vermaas, Sonneveld

08-06-19

Maassluis B1

PKC/SWKGroep B1

11:00

wordt nog verzet

 

TEAM

B2

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Nexus B1

Maassluis B2

11:30

vd Weem, de Jong, Linschoten

11-05-19

Maassluis B2

Ten Donck B1

10:30

18-05-19

Maassluis B2

Nikantes B1

11:00

25-05-19

Nikantes B1

Maassluis B2

13:15

Pap, Joppe, Wuijster

01-06-19

Maassluis B2

Nexus B1

11:45

15-06-19

Ten Donck B1

Maassluis B2

12:45

Groenheide, Beekenkamp, Renzen

 

TEAM

C1

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Albatros C1

Maassluis C1

10:30

vd Vaart, Verburg, Keeman

11-05-19

Maassluis C1

KCC/SO natural C1

12:30

18-05-19

Maassluis C1

KOAG C1

12:30

25-05-19

DeetosSnel C1

Maassluis C1

10:00

vd Bos, Fortuin, Booster

01-06-19

Nieuwerkerk C1

Maassluis C1

11:00

Verburg, Oprel, Rietdijk

06-06-19

Maassluis C1

Sporting Delta C1

19:30

 

TEAM

C2

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Maassluis C2

Gemini C1

11:45

11-05-19

Nieuwerkerk C2

Maassluis C2

11:00

Pellikaan, de Winter, van Dijk

18-05-19

Reeuwijk C1

Maassluis C2

13:00

Visser, Libregts, Egberts

25-05-19

Maassluis C2

Reeuwijk C1

11:00

01-06-19

Gemini C1

Maassluis C2

10:00

van Toor, van Dijk, de Jong

15-06-19

Maassluis C2

Nieuwerkerk C2

11:00

TEAM

C3

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

WION C2

Maassluis C3

11:30

Althuizen, van Vliet, van Elswijk

11-05-19

Maassluis C3

ODO C2

10:30

18-05-19

Trekvogels C1

Maassluis C3

10:40

Althuizen, Keppel, Pleijsier

25-05-19

Maassluis C3

Trekvogels C1

10:00

01-06-19

Maassluis C3

WION C2

10:45

15-06-19

ODO C2

Maassluis C3

12:00

van Vliet, van Elswijk, Keppel

TEAM

D1

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Maassluis D1

Kinderdijk D1

09:15

11-05-19

KCR D1

Maassluis D1

09:00

Vermaas, Bos, van Buuren

18-05-19

Maassluis D1

ODO D1

10:00

25-05-19

ODO D1

Maassluis D1

11:00

Steenks, Visser, Verburg

01-06-19

Kinderdijk D1

Maassluis D1

10:15

Vermeer, Vermaas, Godthelp

15-06-19

Maassluis D1

KCR D1

10:00

TEAM

D2

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Olympia (S) D3

Maassluis D2

11:00

vd Kraan, Booster, Pleijsier

11-05-19

Maassluis D2

NIO D2

09:30

18-05-19

Maassluis D2

't Capproen D1

11:00

25-05-19

't Capproen D1

Maassluis D2

09:45

Oosterman, de Jong, Libregts

01-06-19

Maassluis D2

Olympia (S) D3

09:45

15-06-19

NIO D2

Maassluis D2

09:00

vd Meulen, Hijlkema, Slot

TEAM

E1

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

13-04-19

Maassluis E1

OZC E1

11:00

11-05-19

RWA E1

Maassluis E1

10:00

vd Burgt, Vermeer

18-05-19

Vitesse (Ba) E2

Maassluis E1

10:00

Vermaas, Godthelp

25-05-19

Maassluis E1

Vitesse (Ba) E2

09:00

01-06-19

OZC E1

Maassluis E1

12:00

Bos, vd Burgt

15-06-19

Maassluis E1

RWA E1

09:00

TEAM

E2

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

KCR E2

Maassluis E2

11:00

Grootveld, Alleblas

11-05-19

Maassluis E2

Vitesse (Ba) E3

09:00

18-05-19

KOAG E1

Maassluis E2

11:00

Duncker, Tromp

25-05-19

Maassluis E2

KOAG E1

10:00

01-06-19

Maassluis E2

KCR E2

09:00

15-06-19

Vitesse (Ba) E3

Maassluis E2

10:00

Bex, Alleblas

TEAM

E3

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

17-04-19

Nieuwerkerk E2

Maassluis E3

18:30

Poldervaart, Bergwerff

11-05-19

Maassluis E3

KCR E4

10:00

18-05-19

RWA E2

Maassluis E3

09:30

Weltevrede, Kraan

25-05-19

Maassluis E3

RWA E2

10:00

01-06-19

Maassluis E3

Nieuwerkerk E2

10:00

15-06-19

KCR E4

Maassluis E3

09:00

Noordermeer, Poldervaart

TEAM

E4

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Maassluis E4

Thor (R) E1

09:00

11-05-19

NIO E1

Maassluis E4

10:00

van Vliet, Houweling

18-05-19

KOAG E2

Maassluis E4

10:00

Bekker, Holtmann

25-05-19

Maassluis E4

KOAG E2

09:00

01-06-19

Thor (R) E1

Maassluis E4

10:15

vd Meulen, Houweling

15-06-19

Maassluis E4

NIO E1

10:00

TEAM

E5

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Maassluis E5

Trekvogels E1

10:00

11-05-19

KCR E5

Maassluis E5

10:00

van Toor, Brandon

18-05-19

Maassluis E5

Vitesse (Ba) E4

10:00

25-05-19

Vitesse (Ba) E4

Maassluis E5

09:00

Caro, Hendriks

01-06-19

Trekvogels E1

Maassluis E5

09:30

van Toor, Baars

15-06-19

Maassluis E5

KCR E5

09:00

TEAM

E6

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Korbis E3

Maassluis E6

09:30

Romeo, de Corte

11-05-19

Maassluis E6

Vriendenschaar (B) E1

10:00

18-05-19

Maassluis E6

KCC/SO natural E2

09:00

25-05-19

KCC/SO natural E2

Maassluis E6

13:00

Vermeer, de Brabander

01-06-19

Maassluis E6

Korbis E3

09:00

15-06-19

Vriendenschaar (B) E1

Maassluis E6

09:30

Koree, Romeo, de Corte


TEAM

F1

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

RWA F1

Maassluis F1

09:00

Baars, de Snaaier

11-05-19

Maassluis F1

HKV/Ons Eibernest F1

10:00

18-05-19

KVS/Maritiem F1

Maassluis F1

10:00

Quack, vd Gaag

25-05-19

Maassluis F1

KVS/Maritiem F1

09:00

01-06-19

Maassluis F1

RWA F1

09:00

15-06-19

HKV/Ons Eibernest F1

Maassluis F1

11:30

Zolandt, de Snaaier

TEAM

F2

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Nieuwerkerk F3

Maassluis F2

09:00

Bergwerff, Duncker

11-05-19

Maassluis F2

RWA F2

09:00

18-05-19

Maassluis F2

Olympia (S) F1

10:00

25-05-19

Olympia (S) F1

Maassluis F2

09:00

vd Burgt, de Brabander

01-06-19

Maassluis F2

Nieuwerkerk F3

10:00

15-06-19

RWA F2

Maassluis F2

09:00

Slotboom, Bergwerff

TEAM

F3

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Maassluis F3

Nieuwerkerk F5

10:00

11-05-19

Korbis F3

Maassluis F3

09:30

Godthelp, vd Kraan

18-05-19

Maassluis F3

OZC F1

09:00

25-05-19

OZC F1

Maassluis F3

12:30

Bergwerff, Bex

01-06-19

Nieuwerkerk F5

Maassluis F3

09:00

Alleblas, vd Kraan

15-06-19

Maassluis F3

Korbis F3

09:00

TEAM

F4

     

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Chauffeurs

20-04-19

Maassluis F4

Nikantes F1

09:00

11-05-19

KCR F2

Maassluis F4

09:30

vd Wees, van Halem

18-05-19

Nieuwerkerk F6

Maassluis F4

09:00

Nijland, Eppenga

25-05-19

Maassluis F4

Nieuwerkerk F6

10:00

01-06-19

Nikantes F1

Maassluis F4

09:00

Rütter, Baatenburg de Jong

15-06-19

Maassluis F4

KCR F2

10:00

Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief