Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Rijschema 1e helft B t/m F

Rijschema 1e helft veld B tm F

Hallo allemaal,

Hieronder het rijschema van de B tm F voor het 1e helft veld. In de KNKV app kunt u het adres vinden van het betreffende sportcomplex.

Als u niet kunt rijden graag dan even zelf ruilen of een vervanger regelen.

Heeft u vragen of opmerkingen, neem dan even contact op. 

                                                                       Groetjes Marlies Bergwerff tel.06-29418674

B1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

chauffeurs

07-09-19

KCR B1

Maassluis B1

11:00

Fam. Vd Vaart, vd Bos, Verburg en Booster

14-09-19

Maassluis B1

OZC B1

11:00

21-09-19

Sporting Delta B1

Maassluis B1

12:00

Fam. Fortuin, Oprel, van Toor en Keeman

28-09-19

Maassluis B1

Sporting Delta B1

11:00

05-10-19

Maassluis B1

KCR B1

11:00

12-10-19

OZC B1

Maassluis B1

13:15

Fam. Vd Vaart, vd Bos, Joppe en Groenheide

 

B2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

chauffeurs

07-09-19

Vitesse (Ba) B2

Maassluis B2

14:40

Fam. Van Toor, Visser en de Winter

14-09-19

Maassluis B2

Olympia (S) B2

12:15

21-09-19

Ten Donck B1

Maassluis B2

12:00

Fam. Althuizen, de Jong en Wuijster

28-09-19

Maassluis B2

Ten Donck B1

12:15

05-10-19

Maassluis B2

Vitesse (Ba) B2

12:30

12-10-19

Olympia (S) B2

Maassluis B2

13:30

Fam. Pellikaan, Beekenkamp en Renzen

C1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

chauffeurs

07-09-19

Maassluis C1

Vriendenschaar C1

10:30

14-09-19

Vitesse (Ba) C1

Maassluis C1

10:50

Fam. Steenks, Vermaas en Verburg

21-09-19

Maassluis C1

IJsselvogels C1

10:30

28-09-19

Nieuwerkerk C1

Maassluis C1

10:00

Fam. Vermeer, Rietdijk en Bos

05-10-19

Maassluis C1

KCC C1

11:00

12-10-19

Maassluis C1

DeetosSnel C1

10:45

19-10-19

ONDO (G) C1

Maassluis C1

10:45

Fam. Verbug, Godthelp en van Buuren

26-10-19

Vriendenschaar C1

Maassluis C1

10:30

Fam. Steenks, Vermeer en Rietdijk


C2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

chauffeurs

07-09-19

ODO C2

Maassluis C2

12:00

zelf regelen

14-09-19

Maassluis C2

Eureka C1

11:00

21-09-19

Nexus C1

Maassluis C2

09:30

Fam. Van Elswijk, Booster en Coffi

28-09-19

Maassluis C2

Nexus C1

11:00

05-10-19

Maassluis C2

ODO C2

10:00

12-10-19

Eureka C1

Maassluis C2

10:00

Fam. Van Vliet, Egberts en Keppel

D1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

Nieuwerkerk D1

Maassluis D1

09:00

Fam. Bos, Vermaas en Nijssen

14-09-19

Maassluis D1

Kinderdijk D1

10:00

21-09-19

Albatros D1

Maassluis D1

10:30

Fam. Visser, Hijlkema, Vermeer

28-09-19

Maassluis D1

Albatros D1

10:00

05-10-19

Maassluis D1

Nieuwerkerk D1

10:00

12-10-19

Kinderdijk D1

Maassluis D1

10:10

Fam. De Jong, vd Meulen en Pleijsier

D2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

Maassluis D2

KCR D2

11:25

14-09-19

Avanti D4

Maassluis D2

09:00

Fam. Bex, Noordermeer, vd Kraan

21-09-19

NIO D2

Maassluis D2

10:00

Fam. Vd Burgt, Duncker en Bergwerff

28-09-19

Maassluis D2

NIO D2

12:00

05-10-19

KCR D2

Maassluis D2

10:30

Fam. Baars, Godthelp en Grootveld

12-10-19

Maassluis D2

Avanti D4

09:45

D3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

ODO D2

Maassluis D3

10:00

Fam. De Brabander, Slot en Libregts

14-09-19

Maassluis D3

ONDO (G) D5

10:00

21-09-19

Nexus D1

Maassluis D3

10:30

Fam. Houweling, Ophof en Oosterman

28-09-19

Maassluis D3

Nexus D1

11:00

05-10-19

Maassluis D3

ODO D2

09:00

12-10-19

ONDO (G) D5

Maassluis D3

12:30

Fam. Weltevrede, Romeo en Corte

E1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

Maassluis E1

Nieuwerkerk E1

09:00

14-09-19

Korbis E1

Maassluis E1

09:30

Fam. Alleblas en Tromp

21-09-19

Maassluis E1

RWA E1

10:00

28-09-19

RWA E1

Maassluis E1

09:30

Fam. Vd Kraan en Poldervaart

05-10-19

Nieuwerkerk E1

Maassluis E1

10:00

Fam. Tromp en Caro

12-10-19

Maassluis E1

Korbis E1

10:00

E2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

Maassluis E2

Vitesse (Ba) E1

10:00

14-09-19

KCR E1

Maassluis E2

09:30

Fam. Quack en vd Gaag

21-09-19

Maassluis E2

KCC E1

09:00

28-09-19

KCC E1

Maassluis E2

12:45

Fam. Zolandt en Baars

05-10-19

Vitesse (Ba) E1

Maassluis E2

10:00

Fam. Vd Gaag en de Snaijer

12-10-19

Maassluis E2

KCR E1

09:00

E3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

Nieuwerkerk E3

Maassluis E3

11:00

Fam. Holtman en vd Meulen

14-09-19

Maassluis E3

NIO E1

09:00

21-09-19

Korbis E4

Maassluis E3

09:30

Fam. Bekker en van Vliet

28-09-19

Maassluis E3

Korbis E4

10:00

05-10-19

Maassluis E3

Nieuwerkerk E3

10:00

12-10-19

NIO E1

Maassluis E3

10:00

Fam. Holman en Hendriks

E4

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

Maassluis E4

IJsselvogels E2

10:00

14-09-19

Nieuwerkerk E5

Maassluis E4

10:00

Fam. Duncker en Brandon

21-09-19

Maassluis E4

OZC E1

10:00

28-09-19

OZC E1

Maassluis E4

10:45

Fam. Tess Vermeer en van Toor

05-10-19

IJsselvogels E2

Maassluis E4

10:30

Fam. Guus Vermeer en Koster

12-10-19

Maassluis E4

Nieuwerkerk E5

09:00

E5

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

Maassluis E5

Vitesse E3

09:00

14-09-19

Nieuwerkerk E9

Maassluis E5

10:00

Fam. Rütter en vd Burgt

21-09-19

Maassluis E5

Vriendenschaar E1

09:00

28-09-19

Vriendenschaar E1

Maassluis E5

10:00

Fam. Baatenburg de Jong en Bergwerff

05-10-19

Vitesse (Ba) E3

Maassluis E5

09:00

Fam. Rütter en Eppenga

12-10-19

Maassluis E5

Nieuwerkerk E9

10:00


E6

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

IJsselvogels E4

Maassluis E6

10:30

Fam. Slotboom en Alleblas

14-09-19

Maassluis E6

KCR E2

09:00

21-09-19

Olympia (S) E1

Maassluis E6

09:00

Fam. De Brabander en Slot

28-09-19

Maassluis E6

Olympia (S) E1

09:00

05-10-19

Maassluis E6

IJsselvogels E4

09:00

12-10-19

KCR E2

Maassluis E6

09:30

Fam. Alleblas en Slotboom

F1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

RWA F1

Maassluis F1

09:00

Fam. Godthelp en Nijland

14-09-19

Vriendenschaar F1

Maassluis F1

10:45

Fam. Zwaan en vd Wees

21-09-19

Maassluis F1

Nieuwerkerk F1

09:00

28-09-19

Nieuwerkerk F1

Maassluis F1

09:00

Fam. Bex en Nijland

05-10-19

Maassluis F1

RWA F1

09:00

12-10-19

Maassluis F1

Vriendenschaar F1

09:00

F2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

07-09-19

RWA F2

Maassluis F2

10:00

Fam. Gringhuis en Renzen

14-09-19

Maassluis F2

ONDO (G) F3

09:00

21-09-19

Olympia (S) F1

Maassluis F2

09:00

Fam. Everaarts en Gringhuis

28-09-19

Maassluis F2

Olympia (S) F1

10:00

05-10-19

Maassluis F2

RWA F2

10:00

12-10-19

ONDO (G) F3

Maassluis F2

11:30

Fam. Bergwerff en Vonk

Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief