Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Overzicht coaches, trainers en trainingstijden A t/m de Kangoeroes

Overzicht coaches, trainers en trainingstijden A t/m de Kangoeroes.

A-jeugd

A1 Marco Zeebregts

Heren

Dames

Mark van der Vaart

Milou Zwaan

Bastiaan Kroes

Birte Veldman

Luc Kerkhoff

Marit Zeegers

Jari Sonneveld

Kim Crooswijk

 

Trainen: ma en do 19:15-20:30

 

A2 Daan van Mierlo en Tristan Steenks

Heren

Dames

Tom van Mierlo

Dian Sonneveld

Daniël van Barneveld

Vera Lekluse

Joost Vermaas

Priscilla de Jong

Colin Steenks

Jinte Pap

Brett Nijssen

Marcella v d Weem

 

Trainen   ma: 19:15-20:30

               Do: 18:00-19:15




B-jeugd

B1   Rick Vermeer en Naomi Linschoten

Heren

Dames

Niels van der Vaart

Romy Oprel

Kevin van den Bos

Simone van Toor

Xander Fortuin

Charlotte Keeman

Tijn Verburg

Noa Booster

 

Denise Joppe

 

Marit Groenheide



B2 Dennis Baars (coach en trainen op donderdag), Maxime (alléén trainen op dinsdag)

Heren

Dames

Jort Pellikaan

Eva Libregts

Martijn van Toor

Manon van Dijk

Tom Visser

Kimberley de Jong

Sem de Winter

Gwen Wuijster

Jimi Althuizen

Manouk Beekenkamp

 

Nina Renzen

 Trainingstijden

    B1 en B2

    Dinsdag   19.15- 20.30

    Donderdag  19.15 – 20.30 uur


C-jeugd

C1 Leon Kloppenburg en Henne Bloem

Heren

Dames

Fedor Steenks

Benthe Rietdijk

Mees Vermaas

Floor Verburg

Rens Vermeer

Isa Godthelp

Jip Vermeer

Karlijn Bos

 

Puck van Buuren

               

C2  Daniël v Barneveldt, Tom v Mierlo, Cathelijne Vreugdenhil, Denise vd Bos, Isabelle Fortuin, Bente vd Linde

Lennard vd Vaart alléén trainen donderdag

Heren

Dames

Hidde van Vliet

Fenne Egberts

Max Crooswijk

Bianca van Elswijk

 

Melissa Keppel

 

Bente Pleijsier

 

Parisa Mohammadzada

 

Elfat Mustafa

 

Mila Booster

 

Amberly Coffi

Trainingstijden

C1 en C2

Maandag 19.15  - 20.15

Donderdag 19.15 – 20.15



D-jeugd


D1 Lisanne en Marjelle Mars

Heren

Dames

Luuk Visser

Evi Hijlkema

Tom Bos

Nina Vermeer

Wout Vermaas

Veronique de Jong

Thom Nijssen

Jet Pleijsier

 

Isa van der Meulen


D2  Diana vd Vijver en Luc Kerkhoff

Heren

Dames

Tamer Bex

Kristel van de Burgt

Joey Noordermeer

Fiene Godthelp

Matthijs van der Kraan

Inge Grootveld

Milo Baars

Floor Duncker

 

Eva Bergwerff


D3 Mirjam Sonneveld, Marit Zeegers, Birte Veldman

Dames

Dames

Joëlle de Brabander

Hanna Oosterman

Femke Slot

Lotte Weltevrede

Elisa Libregts

Noa Romeo

Anouk Houweling

Jocelyn Corte

Sharon Ophof

Charlotte de Jong

 Trainingstijden:

D1, D2, D3

Maandag 18.00 – 19.00

Donderdag 18.00 – 19.00


E-jeugd

E1

Jan Tromp,  Joost Vermaas (alléén trainen)

Trainingstijden

Maandag 18.00 – 19.00 uur

Woensdag  18.00 – 19.00 uur

Dames

Heren

Ivy Alleblas

Samuel Poldervaart

Nikki van der Kraan

Nic Caro

Jasmijn Tromp

 


E2 Stefanie Verhaagen, Sanne Pap, Colin Steenks (alléén trainen)

Trainingstijden

Maandag 18.00 – 19.00 uur

Woensdag  16.30 – 17.30 uur

Dames

Heren

Lieke Quak

Jurre Zolandt

Kim van der Gaag

Tijn de Snaijer

 

Jaro Baars


E3 Ramon Buijs, Lars Veldman, Brett Nijssen

Trainingstijden

Maandag 18.00 – 19.00 uur

Woensdag  18.00 – 19.00 uur

Dames

Heren

Isa Holtmann

Tijs Bekker

Fenna van der Meulen

Sepp van Vliet

Rosalie Hendriks

 


E4 Jari Sonneveld, Mark vd Vaart

Trainingstijden

Maandag 18.00 – 19.00 uur

Woensdag  16.30 – 17.30 uur

Dames

Heren

Isabelle Duncker

Guus Vermeer

Jessica Brandon

Viggo van Toor

Tess Vermeer

Kai Koster


Pim Bruijn is op de maandagen ook trainer van de E1-E4

 

E5  Jinte Pap, Maaike vd Gaag (alléén coachen), Martha vd Gaag (alléén trainen)

Trainingstijden

Woensdag  16.30 – 17.30 uur

Dames

Heren

Jessie Rütter

Cedric van de Burgt

Sofie Baatenburg de Jong

Gijs Bergwerff

Fien Eppenga

 


E6 Rosanne Kloppenburg (alléén coachen), Krista Linschoten, Martha vd Gaag (alléén trainen)

Trainingstijden

Woensdag  16.30 – 17.30 uur

Dames

Heren

Dylana de Brabander

Mika Alleblas

Lianne Slot

Gijs Slotboom

Elise van der Vaart

 


F-jeugd

 

F1  Mactheld vd Lelij en Monique Zwaan

Dames

Heren

Isabeau Zwaan

Sil Godthelp

Estelle Bex

Bjarne van der Wees

 

Stan Nijland


F2  Chantal Koster en Laura Pols

Dames

Heren

Floor Bergwerff

Casper Renzen

Liz Olivia Everaarts

Finn Gringhuis

Sjors Amy Vonk

 


F3 Alléén trainen, Riet Le Kluse, Niels vd Vaart, Denise Joppe

Dames

Heren

Jet Holtmann

Tim van der Kraan

Elize Soekra

Sepp Zohlandt

Elles Bekker

Tijs van der Gaag

Keano Smits

Damian van Zanten

Simeon van Halem

 


Trainingstijden F1,F2,F3

Woensdag van 16.30 uur tot 17.30 uur



Kangoeroes:

Trainers: Julia van Buuren, Desiree Barth, Kim Crooswijk, Twan Crooswijk

 Robin

Boaz

Bas

Vajen

(Damian)

Trainingstijd Kangoeroes

Vanaf  7 september  iedere zaterdag van 10.00 – 11.00 uur











Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief