Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Rijschema en bediening scorebord B tm F - zaalseizoen

Hallo allemaal,

Hieronder het rijschema van de B tm F voor het zaalseizoen. In de zaal plannen we ook de bediening van het scorebord in. Ook dit is in onderstaand overzicht te vinden.

In de KNKV app kunt u het adres vinden van het betreffende sportcomplex.

Kunt u niet rijden of bent u niet in de gelegenheid om het scorebord te bedienen, graag dan even zelf ruilen of een vervanger regelen.

Heeft u vragen of opmerkingen, neem dan even contact op. 

Allemaal een sportief zaalseizoen!

Groetjes Marlies Bergwerff tel.06-29418674

TEAM: B1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

16-11-2019

ONDO (G) B1

Maassluis B1

17:45

R: vd Vaart, van Toor, Keeman en Booster

23-11-2019

Maassluis B1

KCC B1

11:10

S: Fam. Fortuin

30-11-2019

KOAG B1

Maassluis B1

16:55

R: Fortuin, Verburg, Oprel, Joppe

07-12-2019

Maassluis B1

Fortis B1

13:15

S: fam. Keeman

14-12-2019

Oranje Wit (D) B1

Maassluis B1

11:00

R: vd Bos, Keeman, Booster, Groenheide

11-01-2020

Maassluis B1

PKC/SWKGroep B1

13:15

S: vd Vaart

18-01-2020

Maassluis B1

ONDO (G) B1

12:15

S: vd Bos

25-01-2020

Albatros B1

Maassluis B1

15:10

R: vd Vaart, Fortuin, Oprel, van Toor

01-02-2020

KCC B1

Maassluis B1

16:45

R: vd Bos, Verburg, Joppe, Groenheide

08-02-2020

Maassluis B1

KOAG B1

13:10

S: Booster

15-02-2020

Fortis B1

Maassluis B1

13:10

R: Oprel, van Toor, Keeman, Booster

29-02-2020

Maassluis B1

Albatros B1

11:10

S: van Toor

07-03-2020

Maassluis B1

Oranje Wit (D) B1

12:20

S: Joppe

14-03-2020

PKC/SWKGroep B1

Maassluis B1

13:25

R: vd Bos, Fortuin, Joppe, Groenheide

TEAM: B2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

Vitesse (Ba) B2

Maassluis B2

11:20

R: van Toor, Visser, Winter

30-11-2019

Maassluis B2

KCR B2

14:10

S: Fam. Pellikaan

14-12-2019

Maassluis B2

HKV/Ons Eibernest B2

15:00

S: Fam. De Winter

11-01-2020

Ten Donck B1

Maassluis B2

14:00

R: Wuijster, Beekenkamp, Renzen

18-01-2020

RWA B1

Maassluis B2

11:00

R: Pellikaan, Althuizen, Libregts

25-01-2020

Maassluis B2

KCC B2

13:10

S: van Toor

01-02-2020

Maassluis B2

Vitesse (Ba) B2

14:10

S: Visser

08-02-2020

KCR B2

Maassluis B2

12:00

R: de Winter, van Dijk, de Jong

07-03-2020

HKV/Ons Eibernest B2

Maassluis B2

14:40

R: Althuizen, Wuijster, Renzen

14-03-2020

Maassluis B2

Ten Donck B1

15:10

S: van Dijk

21-03-2020

Maassluis B2

RWA B1

12:10

S: Wuijster

28-03-2020

KCC B2

Maassluis B2

13:25

R: van Toor, van Dijk, Beekenkamp

TEAM: C1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

Maassluis C1

Pernix C1

10:00

S: Fam. Vermeer

30-11-2019

TOP/SolarCompleet C2

Maassluis C1

16:15

R: Steenks, Vermeer, Rietdijk

07-12-2019

Maassluis C1

Achilles (Hg) C1

12:10

S: fam. Bos

14-12-2019

VEO C1

Maassluis C1

17:55

R: Vermaas, Verburg, Bos

11-01-2020

Maassluis C1

Velocitas C1

12:10

S: Steenks

18-01-2020

Maassluis C1

KVS/Maritiem C1

11:05

S: Rietdijk

01-02-2020

Pernix C1

Maassluis C1

13:00

R: Steenks, Rietdijk, van Buuren

08-02-2020

Maassluis C1

TOP/SolarCompleet C2

12:00

S: Vermaas

15-02-2020

Achilles (Hg) C1

Maassluis C1

15:45

R: Rietdijk, Godthelp, Bos

07-03-2020

Maassluis C1

VEO C1

11:10

S: van Buuren

14-03-2020

Velocitas C1

Maassluis C1

11:00

R: Steenks, Vermaas, van Buuren

21-03-2020

KVS/Maritiem C1

Maassluis C1

13:00

R: Vermeer, Verburg, Godthelp

TEAM: C2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

30-11-2019

Dijkvogels C2

Maassluis C2

11:05

R: van Vliet, Crooswijk, Egberts

07-12-2019

Eureka C1

Maassluis C2

11:00

R: Elswijk, Keppel, Pleijsier

14-12-2019

Maassluis C2

Dijkvogels C2

14:00

S: Fam. Egberts

21-12-2019

Maassluis C2

Refleks C2

11:30

S: Fam. Crooswijk

11-01-2020

VEO C2

Maassluis C2

15:30

R: van Vliet, Booster, Coffi

18-01-2020

Olympia (S) C2

Maassluis C2

11:15

R: Crooswijk,Egberts, van Elswijk

25-01-2020

Maassluis C2

Futura C1

12:10

S: van Vliet

08-02-2020

Refleks C2

Maassluis C2

11:15

R: Keppel, Pleijsier, Booster

15-02-2020

Maassluis C2

Eureka C1

12:00

S: Elswijk

14-03-2020

Maassluis C2

VEO C2

14:10

S: Keppel

21-03-2020

Maassluis C2

Olympia (S) C2

10:00

S: Coffi

28-03-2020

Futura C1

Maassluis C2

14:00

R: Crooswijk, Egberts, Coffi

TEAM: D1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

Nieuwerkerk D3

Maassluis D1

12:00

R: Bos, Vermaas, Hijlkema

30-11-2019

Maassluis D1

't Capproen D1

12:10

S: Fam. Vd Meulen

14-12-2019

Maassluis D1

Korbis D2

11:00

S: Fam. Nijssen

21-12-2019

Maassluis D1

Twist D1

10:30

S: Fam. Hijlkema

11-01-2020

KOAG D1

Maassluis D1

11:00

R: de Jong, vd Meulen, Pleijsier

25-01-2020

Phoenix D1

Maassluis D1

11:00

R: Visser, Nijssen, Vermeer

01-02-2020

Maassluis D1

Nieuwerkerk D3

13:10

S: Visser

08-02-2020

't Capproen D1

Maassluis D1

11:00

R: Bos, Vermaas, Hijlkema

29-02-2020

Maassluis D1

Phoenix D1

10:00

S: Vermeer

07-03-2020

Korbis D2

Maassluis D1

11:00

R: de Jong, vd Meulen, Pleijsier

14-03-2020

Maassluis D1

KOAG D1

13:00

S: de Jong

21-03-2020

Twist D1

Maassluis D1

12:05

R: Visser, Nijssen, Hijlkema

TEAM: D2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

KCR D3

Maassluis D2

10:00

R: Noordermeer, vd Kraan, Baars

30-11-2019

Avanti D4

Maassluis D2

13:10

R: vd Burgt, Duncker, Bergwerff

07-12-2019

Nikantes D1

Maassluis D2

10:00

R: Bex, Godthelp, Grootveld

14-12-2019

Maassluis D2

Olympia (S) D2

12:00

S: Fam. Noordermeer

21-12-2019

Maassluis D2

KCR D3

09:30

S: Fam. Grootveld

04-01-2020

ONDO (G) D4

Maassluis D2

09:00

R: Noordermeer, Kraan, Bergwerff

11-01-2020

Weidevogels D2

Maassluis D2

12:05

R: Baars, vd Burgt, Duncker

08-02-2020

Maassluis D2

Avanti D4

11:00

S: vd Kraan

15-02-2020

Maassluis D2

Nikantes D1

11:00

S: Bergwerff

07-03-2020

Olympia (S) D2

Maassluis D2

10:00

R: Noordermeer, Godthelp, Grootveld

14-03-2020

Maassluis D2

Weidevogels D2

12:00

S: vd Burgt

28-03-2020

Maassluis D2

ONDO (G) D4

12:00

S: Duncker

TEAM: D3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

RWA D2

Maassluis D3

12:00

R: Slot, Houweling en Ophof

30-11-2019

Maassluis D3

KCR D2

13:10

S: Fam. Romeo

14-12-2019

Maassluis D3

Nexus D1

13:00

S: Fam. Weltevrede

18-01-2020

Maassluis D3

Nieuwerkerk D4

10:05

S: Houweling

25-01-2020

Gemini D1

Maassluis D3

13:00

R: Oosterman, Weltevrede, Romeo

01-02-2020

Maassluis D3

RWA D2

12:10

S: Ophof

08-02-2020

KCC D2

Maassluis D3

14:50

R: de Brabander, Corte, de Jong

29-02-2020

KCR D2

Maassluis D3

10:00

R: Libregts, Houweling, Ophof

07-03-2020

Nexus D1

Maassluis D3

10:30

R: Slot, Oosterman, Weltevrede

14-03-2020

Maassluis D3

KCC D2

11:00

S: Corte

21-03-2020

Nieuwerkerk D4

Maassluis D3

11:00

R: Romeo, Corte, De Jong

28-03-2020

Maassluis D3

Gemini D1

11:00

S: de Jong

TEAM: E1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

Maassluis E1

Weidevogels E1

09:00

nvt

30-11-2019

ODO E2

Maassluis E1

09:00

R: vd Kraan, Poldervaart

07-12-2019

Maassluis E1

Valto E1

09:00

S: fam. Poldervaart

14-12-2019

ONDO (G) E3

Maassluis E1

09:00

R: Tromp, Caro

11-01-2020

Maassluis E1

KVS/Maritiem E1

10:00

nvt

25-01-2020

KVS/Maritiem E1

Maassluis E1

09:00

R: Alleblas, vd Kraan

01-02-2020

Weidevogels E1

Maassluis E1

12:00

R: Tromp, Poldervaart

08-02-2020

Maassluis E1

ODO E2

10:00

S: Caro

15-02-2020

Valto E1

Maassluis E1

11:15

R: vd Kraan, Caro

07-03-2020

Maassluis E1

ONDO (G) E3

09:00

nvt

14-03-2020

Nieuwerkerk E3

Maassluis E1

11:30

R: Alleblas, Poldervaart

28-03-2020

Maassluis E1

Nieuwerkerk E3

09:00

nvt

TEAM: E2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

Maassluis E2

Vitesse (Ba) E1

09:00

S: Fam. Quack

30-11-2019

Valto E4

Maassluis E2

11:15

R: de Snaijer, Baars

07-12-2019

Maassluis E2

WION E1

10:00

S: fam. Baars

11-01-2020

Maassluis E2

Twist E1

09:00

nvt

18-01-2020

Maassluis E2

RWA E2

09:00

S: de Snaijer

25-01-2020

PKC/SWKGroep E5

Maassluis E2

09:00

R: Quack, Zolandt

01-02-2020

Vitesse (Ba) E1

Maassluis E2

09:00

R: vd Gaag, de Snaijer

08-02-2020

Maassluis E2

Valto E4

09:00

nvt

15-02-2020

WION E1

Maassluis E2

09:30

R: Quack, Baars

14-03-2020

Twist E1

Maassluis E2

11:10

R: Zolandt, de Snaijer

21-03-2020

RWA E2

Maassluis E2

09:00

R: vd Gaag, Baars

28-03-2020

Maassluis E2

PKC/SWKGroep E5

10:00

nvt

TEAM: E3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

30-11-2019

Die Haghe E4

Maassluis E3

12:00

R: Hendriks, Bekker

07-12-2019

Vriendenschaar (B) E1

Maassluis E3

09:50

R: vd Meulen, van Vliet

14-12-2019

Maassluis E3

Refleks E2

10:00

S: Fam. Bekker

11-01-2020

KCC E1

Maassluis E3

09:00

R: Holtman, Bekker

18-01-2020

ONDO (G) E7

Maassluis E3

11:00

R: Hendriks, van Vliet

25-01-2020

Maassluis E3

Avanti/Post Makelaardij E2

09:00

nvt

08-02-2020

Maassluis E3

Die Haghe E4

10:00

nvt

15-02-2020

Maassluis E3

Vriendenschaar (B) E1

09:00

S: vd Meulen

07-03-2020

Refleks E2

Maassluis E3

09:15

R: Holtman, vd Meulen

14-03-2020

Maassluis E3

KCC E1

10:00

S: Hendriks

21-03-2020

Maassluis E3

ONDO (G) E7

09:00

nvt

28-03-2020

Avanti/Post Makelaardij E2

Maassluis E3

11:45

R: Hendriks, Bekker

TEAM: E4

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

Avanti/Post Makelaardij E3

Maassluis E4

10:45

R: Duncker, Brandon

30-11-2019

Maassluis E4

WION E2

09:00

S: Fam. Van Toor

07-12-2019

Maassluis E4

Thor (R) E1

10:00

nvt

11-01-2020

Maassluis E4

ODO E4

09:00

S: Fam Duncker

18-01-2020

Maassluis E4

KOAG E1

09:00

nvt

25-01-2020

Excelsior (D) E6

Maassluis E4

10:00

R: van Toor, Koster

01-02-2020

Maassluis E4

Avanti/Post Makelaardij E3

10:00

nvt

08-02-2020

WION E2

Maassluis E4

09:00

R: Brandon, Vermeer

15-02-2020

Thor (R) E1

Maassluis E4

10:00

R: Duncker, van Toor

14-03-2020

ODO E4

Maassluis E4

09:00

R: Vermeer, Koster

21-03-2020

KOAG E1

Maassluis E4

11:00

R: Brandon, van Toor

28-03-2020

Maassluis E4

Excelsior (D) E6

09:00

S: Koster

TEAM: E5

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

30-11-2019

Maassluis E5

KCC E3

10:00

nvt

07-12-2019

ONDO (G) E5

Maassluis E5

10:00

R: Baatenburg de Jong, Eppenga

14-12-2019

Maassluis E5

Nexus E1

09:00

S: Fam. Rütter

18-01-2020

Nieuwerkerk E10

Maassluis E5

11:30

R: Rütter, vd Burgt

25-01-2020

IJsselvogels E4

Maassluis E5

09:00

R: Eppenga, Bergwerff

01-02-2020

Maassluis E5

Nieuwerkerk E10

09:00

nvt

08-02-2020

KCC E3

Maassluis E5

13:50

R: Rütter, Baatenburg de Jong

15-02-2020

Maassluis E5

ONDO (G) E5

10:00

S: Eppenga

07-03-2020

Nexus E1

Maassluis E5

09:30

R: Eppenga, vd Burgt

14-03-2020

Maassluis E5

Avanti E6

09:00

nvt

21-03-2020

Avanti E6

Maassluis E5

10:45

R: Rütter, Bergwerff

28-03-2020

Maassluis E5

IJsselvogels E4

10:00

S: Baatenburg de Jong

TEAM: E6

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

Maassluis E6

Valto E8

09:00

nvt

30-11-2019

Twist E3

Maassluis E6

10:15

R: de Brabander, Slot

07-12-2019

Maassluis E6

Albatros E7

09:00

S: fam. De Brabander

11-01-2020

Korbis E6

Maassluis E6

14:15

R: Alleblas, Slotboom

18-01-2020

NIO E2

Maassluis E6

13:00

R: de Brabander, Slot

25-01-2020

Maassluis E6

Korbis E6

10:00

S: vd Vaart

01-02-2020

Valto E8

Maassluis E6

11:15

R: de Brabander, Slotboom

08-02-2020

Maassluis E6

Twist E3

09:00

S: Slotboom

15-02-2020

Albatros E7

Maassluis E6

09:00

R: Slot, Alleblas

29-02-2020

Olympia (S) E2

Maassluis E6

11:00

R: de Brabander, Slotboom

07-03-2020

Maassluis E6

Olympia (S) E2

09:00

nvt

21-03-2020

Maassluis E6

NIO E2

09:00

nvt

TEAM: F1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

HKV/Ons Eibernest F1

Maassluis F1

13:30

R: Bex en Godthelp

30-11-2019

Maassluis F1

HKV/Ons Eibernest F1

10:00

S: Fam. Bex

07-12-2019

Nieuwerkerk F2

Maassluis F1

09:00

R: vd Wees, Nijland

14-12-2019

Maassluis F1

Excelsior (D) F1

09:00

nvt

04-01-2020

Vriendenschaar (B) F1

Maassluis F1

09:30

R: Bex en Godthelp

11-01-2020

Avanti/Post Makelaardij F2

Maassluis F1

11:45

R: vd Wees, Nijland

25-01-2020

Maassluis F1

KCR F1

09:00

S: Nijland

01-02-2020

Maassluis F1

Vriendenschaar (B) F1

09:00

S: Godthelp

15-02-2020

Maassluis F1

Nieuwerkerk F2

09:00

nvt

07-03-2020

Excelsior (D) F1

Maassluis F1

09:00

R: Bex, vd Wees

14-03-2020

Maassluis F1

Avanti/Post Makelaardij F2

10:00

nvt

28-03-2020

KCR F1

Maassluis F1

10:00

R: Godthelp, Nijland

TEAM: F2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

KCC F1

Maassluis F2

09:00

R: Everaarts en Renzen

30-11-2019

Maassluis F2

Fortuna/Delta Logistiek F5

09:00

nvt

07-12-2019

Die Haghe F2

Maassluis F2

12:00

R: Bergwerff, vd Kraan

14-12-2019

Maassluis F2

ONDO (G) F4

10:00

nvt

11-01-2020

Refleks F2

Maassluis F2

10:15

R: Bergwerff, vd Kraan

18-01-2020

Nieuwerkerk F5

Maassluis F2

09:30

R: Gringhuis, Renzen

25-01-2020

Maassluis F2

Refleks F2

10:00

nvt

01-02-2020

Maassluis F2

KCC F1

10:00

S: Renzen

08-02-2020

Fortuna/Delta Logistiek F5

Maassluis F2

10:00

R: Everaarts, vd Kraan

15-02-2020

Maassluis F2

Die Haghe F2

10:00

nvt

29-02-2020

KVS/Maritiem F4

Maassluis F2

09:00

R: Gringhuis, Renzen

07-03-2020

ONDO (G) F4

Maassluis F2

10:00

R: Bergwerff, Everaarts

14-03-2020

Maassluis F2

KVS/Maritiem F4

09:00

S: vd Kraan

21-03-2020

Maassluis F2

Nieuwerkerk F5

09:00

S: Everaarts

TEAM: F3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden / Scorebord

23-11-2019

't Capproen F1

Maassluis F3

09:00

R: Soekra en Zolandt

30-11-2019

Maassluis F3

WION F1

09:00

nvt

07-12-2019

Maassluis F3

IJsselvogels F3

09:00

nvt

13-12-2019

PKC/SWKGroep F6

Maassluis F3

18:00

R: vd Gaag en ouder Damian

11-01-2020

Maassluis F3

Kinderdijk F3

10:00

S: Soekra

18-01-2020

Maassluis F3

ADO F1

09:00

nvt

01-02-2020

Maassluis F3

't Capproen F1

09:00

nvt

08-02-2020

WION F1

Maassluis F3

09:00

R: Holtman, Bekker

15-02-2020

IJsselvogels F3

Maassluis F3

11:00

R: Soekra, Zolandt

07-03-2020

Maassluis F3

PKC/SWKGroep F6

09:00

S: van Zanten

14-03-2020

Kinderdijk F3

Maassluis F3

09:00

R: vd Gaag, van Zanten

21-03-2020

ADO F1

Maassluis F3

09:45

R: Holtman, Bekker

Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief