Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Oefenwedstrijden 2020-2021

Laatste update: 10augustus 2020
Let op! Gewijzigde tijden!

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 15 AUGUSTUS 2020:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Scheidsrechter

Maassluis 1

ODO 1

15.00

i.o.m. trainers

      Pascal Huisman

Maassluis 2

ODO 2

13.45

i.o.m. trainers

      Pim Bruijn

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 22 AUGUSTUS 2020:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Scheidsrechter

Maassluis 1

DVS’69 1

16.40

i.o.m. trainers

      Pascal Huisman

Maassluis 2

DVS’69 2

15.20

i.o.m. trainers

      Hans de vette

Maassluis 3

ODO 3

14.00

i.o.m. trainers

      Peter Gregor

Vrienden-schaar (H) A1

Maassluis A1

13.15

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

Colin     

ODO A1

Maassluis A2

12.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

 Colin    

Avanti B1

Maassluis B1

10.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

Kimberley    
KCR B2 Maassluis
B2 
11.00 i.o.m. trainers i.o.m. trainers      

KCR C2

Maassluis C2

11.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

 Jocelyn, Femke, Veronique Reserve dame C1   

KCR C1

Maassluis C1

10.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

 Fedor    


WEDSTRIJDEN DONDERDAG 27 AUGUSTUS 2020:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Achilles B1

Maassluis B1

18.15

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

   

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 29 AUGUSTUS 2020:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Scheidsrechter

Maassluis 1

Refleks 1

15.20

        Pascal Huisman

Maassluis 2

Refleks 2

14.00

        Aard Brouwer

Valto 4

Maassluis 3

14.30

         

Valto 9

Maassluis 4

13.15

         

Maassluis 5

Valto 6

14.30

        Guus Spierenburg

Maassluis 6

Valto 8

15.50

        Jari Pols

Sporting Delta A2

Maassluis A1

12.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

     

Sporting Delta A3

Maassluis A2

13.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

     

Sporting Delta B1

Maassluis B1

12.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

     

ONDO B3

Maassluis B2

12.30

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

     

Sporting Delta C1

Maassluis C1

10.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

     

ODO C3

Maassluis C2

10.00

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

     

Odo D1

Maassluis D1

10.00

9.30

Bos, Vermeer, Bex

     

Odo D2

Maassluis D2

11.00

10.30

Romeo, Houweling, Weltevrede

 Joey    

Maassluis D3

Ondo D6

10.00

9.00

-

    Tim Kerkhoff

Vitesse E1

Maassluis E1

12.00

11.00

vd Gaag, Quak

     

Nio E1

Maassluis E2

12.00

11.00

Slot, Duncker

     

Nio E2

Maassluis E3

11.00

10.00

Batenburg, Eppenga

     

Ondo E8

Maassluis E4

10.00

9.00

Ros, de Brabander

     

Ondo E9

Maassluis E5

9.00

8.00

De Corte en Bergwerff

     

Odo F1

Maassluis F1

9.00

8.30

Bekker, Soekra

     

Nio F1

Maassluis F2

10.00

9.00

Holtman, v Aalst

     

WEDSTRIJDEN MAANDAG 31 AUGUSTUS 2020:

Wedstrijd

 

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Scheidsrechter

Maassluis 1

Movado 1

19.30

i.o.m. trainers

-

    Wouter Dirks

Maassluis 2

Movado 2

20.45

i.o.m. trainers

-

    Pascal Huisman

WEDSTRIJDEN WOENSDAG 2 SEPTEMBER 2020:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Scheidsrechter

Valto C1

Maassluis C1

18.30

i.o.m. trainers

i.o.m. trainers

     

Maassluis F2

Ondo F5

16.00

15.00

-

    Brett Nijssen

WEDSTRIJDEN DONDERDAG 3 SEPTEMBER 2020:
Wedstrijd     Tijd Rijden      Afmeldingen Reserves     Scheidsrechter
Maassluis  A1   Vriendenschaar (B) A1      19.00      -     Guus Spierenburg


Kan je niet aanwezig zijn bij één van de oefenwedstrijden?
Laat dit dan z.s.m. weten aan het wedstrijdsecretariaat en je trainer/coach. 
Afmelden bij het wedstrijdsecretariaat en trainer/coach:
 1, 2, 3, A   Maxime de Rijke  06-54361018
 B en C  Annemieke Verburg      06-48531318  
 D, E en F      Mirjan Visser  06-23408016
Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief