Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Rijschema 1e helft veld: B t/m F teams

Hallo allemaal,

Hieronder het rijschema van de B t/m F teams voor het 1e helft van het veldseizoen. In de KNKV app kunt u het adres vinden van het betreffende sportcomplex.

I.v.m. Corona hebben we meer chauffeurs ingepland dan anders, zodat er wat meer ruimte is voor elkaar.

  • Kunt u niet rijden? Dan graag onderling ruilen of een vervanger regelen.
  • Heeft u vragen of opmerkingen? Neem dan contact op met Marlies Bergwerff via 06-29418674.

Groetjes, Marlies

B1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Maassluis B1

KCR B1

11:00

12-09-2020

Fortuna/Delta Logistiek B2

Maassluis B1

11:15

Oprel, Keeman, Booster, Verburg

19-09-2020

Maassluis B1

Dijkvogels B1

11:00

26-09-2020

KCR B1

Maassluis B1

10:15

de Jong, Vermeer, vd Bos, Fortuin

03-10-2020

Maassluis B1

Fortuna/Delta Logistiek B2

11:00

10-10-2020

Dijkvogels B1

Maassluis B1

11:15

op de fiets

 

B2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Dunas B1

Maassluis B2

11:00

Egberts, van Elswijk, Keppel, Struijs

12-09-2020

Maassluis B2

Phoenix B2

11:30

19-09-2020

Maassluis B2

ALO B1

11:00

26-09-2020

Maassluis B2

Dunas B1

10:30

03-10-2020

Phoenix B2

Maassluis B2

13:00

Egberts, Pleijsier, Coffi, van Vliet

10-10-2020

ALO B1

Maassluis B2

13:00

van Elswijk, Keppel, Pleijsier, Struijs

C1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Nieuwerkerk C1

Maassluis C1

09:30

Bos, Godthelp, Rietdijk, van Buuren

12-09-2020

Maassluis C1

Vitesse (Ba) C1

10:15

19-09-2020

PKC/Vertom C1

Maassluis C1

10:30

Booster, Steenks, Vermaas, Vermeer

26-09-2020

Maassluis C1

Sporting Delta C1

11:00

03-10-2020

DeetosSnel C1

Maassluis C1

10:30

Rietdijk, van Buuren, Visser, Crooswijk

10-10-2020

Maassluis C1

Avanti/Post Makelaardij C1

10:00

17-10-2020

Albatros C1

Maassluis C1

11:15

Bos, Godthelp, Booster, Steenks

24-10-2020

Maassluis C1

Nieuwerkerk C1

11:00

C2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Maassluis C2

ONDO (G) C6

11:00

12-09-2020

ODO C3

Maassluis C2

10:00

op de fiets

19-09-2020

Olympia (S) C2

Maassluis C2

09:30

Pleijsier, Oosterom, vd Kraan, Lagerwei

26-09-2020

ONDO (G) C6

Maassluis C2

09:30

Slot, Hijlkema, Libregts, Nijssen

03-10-2020

Maassluis C2

ODO C3

11:00

10-10-2020

Maassluis C2

Olympia (S) C2

11:00

D1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Maassluis D1

Korbis D1

10:00

12-09-2020

KVS/Maritiem D1

Maassluis D1

11:15

Vermeer, Bergwerff, Godthelp, Duncker

19-09-2020

Maassluis D1

Valto D1

10:00

26-09-2020

Korbis D1

Maassluis D1

12:30

Grootveld, Duncker, Vermaas, Bex

03-10-2020

Maassluis D1

KVS/Maritiem D1

10:00

10-10-2020

Valto D1

Maassluis D1

11:00

Bergwerff, vd Burgt, Bos, Bex

D2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

ONDO (G) D5

Maassluis D2

11:45

vd Kraan, Holtman, de Jong, Noordermeer

12-09-2020

Maassluis D2

ZKV (Zu) D1

10:00

19-09-2020

Maassluis D2

RWA D3

11:15

26-09-2020

Maassluis D2

ONDO (G) D5

10:00

03-10-2020

ZKV (Zu) D1

Maassluis D2

10:30

Romeo, Houweling, Weltevrede, Caro

10-10-2020

RWA D3

Maassluis D2

10:30

vd Kraan, Alleblas, Noordermeer, Bekker

D3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

NIO D1

Maassluis D3

10:15

Brandon, vd Meulen, Ophof, van Toor

12-09-2020

Maassluis D3

't Capproen D1

09:30

19-09-2020

Maassluis D3

Twist D2

10:00

26-09-2020

Maassluis D3

NIO D1

11:45

03-10-2020

't Capproen D1

Maassluis D3

09:15

Den Brabander, Ophof, Slotboom, van Toor

10-10-2020

Twist D2

Maassluis D3

09:15

Brandon, den Brabander, Slotboom, van Vliet

E1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Maassluis E1

HKV/Ons Eibernest E1

09:00

12-09-2020

ALO E1

Maassluis E1

11:00

Baars, de Snaijer, Zohlandt

19-09-2020

Maassluis E1

ONDO (G) E1

09:00

26-09-2020

HKV/Ons Eibernest E1

Maassluis E1

13:30

vd Gaag, Quack, Baars

03-10-2020

Maassluis E1

ALO E1

09:00

10-10-2020

ONDO (G) E1

Maassluis E1

13:10

Quack, de Snaijer, Zohlandt

E2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Maassluis E2

Valto E2

10:00

12-09-2020

Thor (R) E1

Maassluis E2

10:20

Bergwerff, vd Burgt

19-09-2020

ONDO (G) E4

Maassluis E2

10:45

Slot, Duncker

26-09-2020

Valto E2

Maassluis E2

09:00

Bergwerff, vd Burgt

03-10-2020

Maassluis E2

Thor (R) E1

10:00

10-10-2020

Maassluis E2

ONDO (G) E4

10:00

E3

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Excelsior (D) E2

Maassluis E3

10:45

Rütter, Vermeer, Alleblas

12-09-2020

Maassluis E3

Dijkvogels E3

09:00

19-09-2020

De Meervogels E3

Maassluis E3

10:00

Baatenburg, Eppenga, Rütter

26-09-2020

Maassluis E3

Excelsior (D) E2

09:00

03-10-2020

Dijkvogels E3

Maassluis E3

10:00

Baatenburg, Vermeer, Alleblas

10-10-2020

Maassluis E3

De Meervogels E3

09:00

E4

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Maassluis E4

ALO E2

09:00

12-09-2020

ODO E4

Maassluis E4

10:45

Groenenboom, Zandstra

19-09-2020

Die Haghe E2

Maassluis E4

09:30

Ros, de Brabander

26-09-2020

ALO E2

Maassluis E4

12:00

Groenenboom, Zandstra

03-10-2020

Maassluis E4

ODO E4

09:00

10-10-2020

Maassluis E4

Die Haghe E2

10:00

E5

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

ZKV (Zu) E1

Maassluis E5

12:15

Bergwerff, Nijland, Corte

12-09-2020

Maassluis E5

RWA E4

09:00

19-09-2020

Valto E5

Maassluis E5

09:00

Godthelp, vd Wees, Regeling

26-09-2020

Maassluis E5

ZKV (Zu) E1

09:00

03-10-2020

RWA E4

Maassluis E5

11:30

Vd Wees, Nijland, Godthelp

10-10-2020

Maassluis E5

Valto E5

09:00

F1

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Valto F2

Maassluis F1

09:00

Gringhuis, Zohlandt, Renzen

12-09-2020

Maassluis F1

ONDO (G) F2

09:00

19-09-2020

Maassluis F1

KCC/CK Kozijnen F2

09:00

26-09-2020

Maassluis F1

Valto F2

09:00

03-10-2020

ONDO (G) F2

Maassluis F1

11:35

Bekker, Soekra, Zohlandt

10-10-2020

KCC/CK Kozijnen F2

Maassluis F1

11:45

Soekra, Gringhuis, Renzen

F2

Datum

Thuisteam

Uitteam

Tijd

Rijden

05-09-2020

Maassluis F2

Twist F2

10:00

12-09-2020

Korbis F2

Maassluis F2

09:30

van Zanten, Smits

19-09-2020

Maassluis F2

Weidevogels F1

10:00

26-09-2020

WION F1

Maassluis F2

09:15

Holtman, van Aalst

03-10-2020

Maassluis F2

Fortuna F3

10:00

17-10-2020

Nieuwerkerk F4

Maassluis F2

09:30

van Zanten, Smits

Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief