Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Wedstrijdprogramma zaterdag 26 september t/m 17 oktober 2020

Kan je niet spelen?
Jouw coach inlichten én afbellen bij: 

 1, 2, 3, A1 en A2  

Maxime de Rijke 

06-54361018

 4, 5 en 6

Thijs Kempke

906-42931560   

 B en C    

Annemieke Verburg  

06-48531318

 D, E en F     

Mirjan Visser 

06-23408016


Kunt u niet rijden? 
Zelf een vervanger regelen of ruilen.

TIP: Voor het actuele wedstrijdprogramma, locatie sporthal/sportveld, scheidsrechter, uitslagen en standen download de “KNKV wedstrijdzaken” app. Of check
korfbal.nl/competitie. Ook zijn de uitslagen te zien op de uitslagendienst vanwww.antilopen.nl 

WEDSTRIJDEN WOENSDAG 23 SEPTEMBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Afmeldingen

Reserves

Maassluis 5

Valto 6

19:30

18:45

   

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 26 SEPTEMBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Maassluis 1

KOAG 1

16:30

       

Maassluis 2

KOAG 2

15:00

       

Maassluis 3

Nieuwerkerk 4

13:30

       

WION 7

Maassluis 4

12:30

11:00

 

Jeppe

Thijs

Valto 6

Maassluis 5

17:00

15:30

     

Excelsior (D) 7

Maassluis 6

13:55

12:30

 

 Peter

Bartjan, Hizkia 

Maassluis A1

Korbis A1

12:00

      Jinte, Martijn (A2) 

Maassluis A2

VEO A2

15:30

      Tijn, Xander, Charlotte, Romy (B1)

KCR B1

Maassluis B1

10:15

08:45

De Jong, Vermeer, vd Bos, Fortuin

 

Tom (A2)

Maassluis B2

Dunas B1

10.30

10.00

   

Sem en Manouk (A2)

Maassluis C1

Sporting Delta C1

11:00

10:00

     

ONDO C6

Maassluis C2

09:30

08:15

Slot, Hijlkema, Libregts, Nijssen

   

Korbis D1

Maassluis D1

12.30

11.30

Grootveld, Duncker, Vermaas, Bex

   

Maassluis D2

Ondo (G) D5

10.00

9.30

 Ivy  

Maassluis D3

Nio D1

11.45

11.15

Sepp

 

HKV /Ons Eibernest E1

Maassluis E1

13.30

12.30

vd Gaag, Quack, Baars

   

Valto E2

Maassluis E2

9.00

8.00

Bergwerff, vd Burgt

   Tijn (E1)

Maassluis E3

Excelsior (D) E2

9.00

8.30

   

ALO E2

Maassluis E4

12.00

11.00

Groenenboom, Zandstra

   

Maassluis E5

ZKV ( Zu) E1

9.00

8.30

   

Maassluis F1

Valto F2

9.00

8.30

   

WION F1

Maassluis F2

9.15

8.15

Holtman, van Aalst

 Mats  


WEDSTRIJD DONDERDAG 1 OKTOBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden / Scorebord

Afmeldingen

Reserves

Maassluis A1

Fortissimo A1

19:30

       


WEDSTRIJDEN ZATERDAG 3 OKTOBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

ONDO (G) 1

Maassluis 1

16:00

       

DES (D) 2

Maassluis 2

14:10

       

Dijkvogels 3

Maassluis 3

14:00

       

Maassluis 4

DES (D) 7

12:15

11:15

 

Jeppe

Thijs

Maassluis 5

Fortuna 7

13:45

12:45

     

Maassluis 6

Eureka 1

12:15

11:30

 

Marleen

Lonneke, Tessa, Maaike, Robert, Bartjan 

Vrienden-schaar (B) A1

Maassluis A1

12:30

       Martijn, Priscilla?

Avanti/Post Makelaardij A4

Maassluis A2

tijd volgt

     Marcella Noa, Charlotte, Xander, Kevin (B1)

Maassluis B1

Fortuna B2

11:00

10:00

     Tom en Sem (A2)

Phoenix B2

Maassluis B2

13:00

11:45

Egberts, Pleijsier, Coffi, van Vliet

 

Benthe, Karlijn en Isa (C1)

Deetos C1

Maassluis C1

10:30

09:15

Rietdijk, van Buuren, Visser, Crooswijk

   

Maassluis C2

ODO C3

11:00

10:00

     

Maassluis D1

KVSD1

10.00

9.30

     

SKV (Zu) D1

Maassluis D2

10.30

9.30

Romeo, Houweling, Weltevrede, Caro

Nic, Ivy

 

T Caproen D1

Maassluis D3

9.15

8.15

Den Brabander, Ophof, Slotboom, van Toor

   

Maassluis E1

ALO E1

9.00

8.30

   

Maassluis E2

Thor (R ) E1

10.00

9.30

   

Dijkvogels E3

Maassluis E3

10.00

9.00

Baatenburg, Vermeer, Alleblas

   

Maassluis E4

ODO E4

9.00

8.30

   

RWA E4

Maassluis E5

11.30

10.30

Corte, Nijland, Godthelp

Sabine

 

ONDO ( G) F2

Maassluis F1

11.35

10.35

Bekker, Soekra, Zohlandt

Finn

 

Maassluis F2

Fortuna F3

10.00

9.30

   


WEDSTRIJDEN ZATERDAG 10 OKTOBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Achilles (Hg) 1

Maassluis 1

15:40

       

Achilles (Hg) 2

Maassluis 2

14:10

       

KOAG 4

Maassluis 3

14:00

       

Dijkvogels 5

Maassluis 4

14:00

12:45

     

Maassluis 5

Achilles 7

16:00

15:00

     

’t Capproen 3

Maassluis 6

13:45

12:15

     

Maassluis A1

Weidevogels A1

11:00

     

NIO A1

Maassluis A2

13:30

       

Dijkvogels B1

Maassluis B1

11:15

In overleg

Op de fiets

 

Tom (A2)

ALO B1

Maassluis B2

13:00

11:45

Van Elswijk, Keppel, Pleijsier, Struijs

 

Puck, Fedor en Jip (C1)

Maassluis C1

Avanti C1

10:00

09:00

     

Maassluis C2

Olympia C2

11:00

10:00

     

Valto D1

Maassluis D1

11.00

10.00

Bergwerff, vd Burgt, Bos, Bex

   

RWA D3

Maassluis D2

10.30

9.30

vd Kraan, Alleblas, Noordermeer, Bekker

Ivy

 

Twist D2

Maassluis D3

9.15

8.15

Brandon, den Brabander, Slotboom, van Vliet

   

Ondo (G) E1

Maassluis E1

13.10

12.10

Quack, de Snaijer, Zohlandt

   

Maassluis E2

ONDO ( G) E4

10.00

9.30

   

Maassluis E3

De Meervogels E3

9.00

8.30

   

Maassluis E4

Die Haghe E2

10.00

9.30

   

Maassluis E5

Valto E5

9.00

8.30

   

KCC/ CK Kozijnen F2

Maassluis F1

11.45

10.45

Soekra, Gringhuis, Renzen

   

WionF1

Maassluis F2

10.00

9.00

   
               

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 17 OKTOBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Maassluis 1

Die Haghe 1

16:30

       

Maassluis 2

Die Haghe 2

15:00

       

Maassluis 3

Twist 4

13:30

       

Maassluis 6

Nexus 4

12:05

       

IJsselvogels A1

Maassluis A1

12:00

     

Maassluis A2

Excelsior (D) A2

10:45

       

Albatros C1

Maassluis C1

11:15

10:00

Bos, Godthelp, Booster, Steenks

   

Nio D1

Maassluis D3

10.00

9.00

Brandon, vd Meulen, Ophof, van Toor

   

Nieuwerkerk F4

Maassluis F2

9.30

8.30

v Zanten, Smits

   
               

Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief