Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Team en trainers-indeling jeugd seizoen 2020-2021

De definitieve team en trainersindeling, met alle aanpassingen die nog zijn aangebracht in de afgelopen tijd, publiceren wij nog een keer.
Blij zijn we dat we voor alle teams een trainer/coach hebben gevonden. Alle trainers/coaches die zich dit jaar weer gaan inzetten voor onze jeugd, bedankt en heel veel succes dit jaar!
TC

 

A1 Marco, Maxime (teambegeleider)

Denise

Colin

Dian

Joost

Vera

Luc

Kim

Tom van M

Marit

 

A2 Marco, Erik(coach) , Leon, Henne

Jinte

Sem

Manouk

Tom V

Marcella

Martijn

Nina

 

Priscilla

 

Simone

 

Krista

 

                                                          

B1 Rick, Naomi

Romy

Rens

Charlotte

Kevin

Noa 

Xander

Floor

Tijn

Kimberly

              

B2 Lars, Chinook, Chris, Anouk, Merel, Sjoerd, Elaine

Fenne

Hidde

Bianca

Melissa 

Bente

Kyra

Amberly

                                                                                        
                                                                                         

C1 Henne, Leon,  Isabelle

Karlijn

Fedor

Isa

Mees

Benthe

Luuk

Puck     

Jip

Mila

Max

                                                                                                      

C2  Mirjam, Marit, Birte

Jocelyn

Matthijs

Femke

Thom

Isa                                                                    

 

Evi

Veronique

 

Jet

 

Hanna

 

Elisa

 

Lisanne

 

                                                                                                      

D1 Lisanne, Marjelle, Jari

Nina                    

Tom

Inge      

Wout

Eva                      

Tamer

Fiene                   

 

Kristel                 

Floor

 

D2 Diana, Luc, Joost

Noa

Joey

Anouk                

Nic

Lotte

Tijs

Nikki                   

 

Ivy

 

Isa

Charlotte

D3 Sanne, Dian, Brett

Jessica

Gijs

Joelle

Sepp

Fenna   

Viggo

Sharon

Olivier

Melania

 
   

E1 Stephanie, Noa, Charlotte

Kim

Jaro

Lieke

Tijn

Jurre

                                                                                     

E2 Jinte, Vera

Lianne

Gijs

Isabella

Cedric

                                           

E3 Maaike, Simone, Priscilla

Sofie

Guus

Fien      

Mika

Jessie

 

E4 Tim, Romy, Fenne

Zahra

 

Dylana

 

Elise

Isa

Jailey

Merle

E5 Martijn, Denise, Tijn

Soraya

Stan

Floor

Sil

 
Sabine

Bjarne

 

F1 Chantal, Marvin

Elles

Finn

Elise

Sepp

 

Casper

F2  Janet, Krista

Jet

Damian

Robin

Keano

              

 

Kangoeroes Cathelijne, Kim, Denise, Twan, Pascalle, Joyce

Damiƫn

Bas

Romee

Kaya

Bo

Boaz

Dani

Junayd

Tessa

Lucas

Vayen

 

Silja

 
Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief