Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Programma jeugd t/m 19 december

Omdat de zaalcompititie (helaas!) voorlopig niet zal starten bieden wij voor de komende weken een alternatief progamma aan voor de jeugd (F t/m A) om fit te blijven en aan de teambuilding te blijven werken.. Het programma voor de komende weken is rond! Van de betrokken commissies (SNAC, KNAC, oudste- en jongste kamp) ontvangen jullie binnenkort meer informatie over de activiteiten.

Let op: in het artikel Corona coordinatoren zaal worden de corona coordinatoren voor de komende twee zaterdagen vermeld. Houd dit schema goed in de gaten.

Veel plezier allemaal en blijf gezond!

Programma zaterdag 21 november

Categorie

Activiteit

Tijdstip

Onder leiding van

F + E

Spel

10.00 – 12.00 uur

Jongste Kamp

D

Clinic

12.00 uur – 13.00 uur

Mark van Buren/Dennis van der Lee

C

Clinic

13.00 uur - 14.00 uur

Mark van Buren/Dennis van der Lee

A + B

Looptraining

14.00 uur – 15.30 uur

Machteld van der Lelij

Locatie: Olympiahal

Programma zaterdag 28 november

Categorie

Activiteit

Tijdstip

Onder leiding van

A + B

Work it! For the Fitgirls & Fitboys

11.00 – 12.00 uur

Ruud Fortuin

D + C + B*

Spel

12.00 – 14.00 uur

Oudste Kamp

Kangoeroes en F

Pietentraining

15.00 – 16.00 uur

Martha/Mirjam/KNAC

E

Pietentraining

16.00 – 17.00 uur

Martha/Mirjam/KNAC

Locatie: Olympiahal

*B mag kiezen of zij na Work It mee willen doen met het kampspel

Programma zaterdag 12 december

Categorie

Activiteit

Tijdstip

Onder leiding van

F

Clinic

10.00 – 11.00 uur

Lars Veldman

E

Clinic

11.00 – 12.00 uur

Lars Veldman

D

Clinic

12.15 – 13.15 uur

Rick Vermeer

C

Clinic

13.30 – 14.30 uur

Rick Vermeer

B

Clinic

14.30 – 15.30 uur

Rob van der Stelt/Tristan Steenks

A

Clinic

15.30 – 16.30 uur

Rob van der Stelt/André Verbaas

Programma zaterdag 19 december

Categorie

Activiteit

Tijdstip

Onder leiding van

F + E + D

Oliebollentoernooi

10.30 – 12.30 uur

KNAC

C + B + A

Oliebollentoernooi

12.30 – 14.30 uur

SNAC

Locatie: Olympiahal

Programma Kangoeroes

De kangoeroes trainen elke zaterdag van 09.00 tot 10.00 uur in de Olympiahal.

Namens de TC,
Afra Verpaalen

Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief