Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Wedstrijdprogramma t/m zaterdag 27 januari

Senioren en Junioren (A)

Hallo allemaal,

Alle reserves en invallers van afgelopen week, heel erg bedankt! Zonder jullie hadden niet alle wedstrijden door kunnen gaan. 

Bij wie moet je je afmelden als je echt niet kan?!
  • M1, M2, M3, A1, A2 graag afmelden bij Maartje, tel: 06 346 287 30.
  • M4, M5, A3, A4 graag afmelden bij Sandra, tel: 06 235 706 11.

Allemaal weer veel succes en spelplezier!

Groetjes, Sandra en Maartje

Wedstrijdprogramma zaterdag 27 januari 2018
Vitesse (Ba) 1 - Maassluis 1 20:00 uur Bongerdhal, BARENDRECHT
IJsselvogels 2 - Maassluis 2 17:20 uur Zuidplas, MOORDRECHT
Achilles (Hg) 2 - Maassluis 3 17:45 uur Sportcampus Zuiderpark, 'S-GRAVENHAGE
Maassluis 4 - Twist 7 13:10 uur  
Merwede/Multiplaat A1 - Maassluis A1 19:40 uur De Stoep, SLIEDRECHT
Nieuwerkerk A2 - Maassluis A2 18:00 uur De Kleine Vink Hal, NIEUWERKERK AD IJSSEL
Albatros A3 - Maassluis A3 19:30 uur Develsteinhal, ZWIJNDRECHT
Maassluis A4 - ODO A2 12:00 uur  
12 Uit Vitesse (Ba) 1IJsselvogels 2 20:00 uur17:20 uur
Spelers Afra, Eva, Maartje, Marjelle, Malou, Maxime, Sanne, RomyDanny, Dennis, Henne, Leon, Luuk, Mark, Niek, Sietse, Tjerk
Reserve M2 Fleur, Karlijn (A1)
Verzamelen In onderling overleg
 
3 Uit Achilles (Hg) 2 17:45 uur
Spelers Dorine, Femke, Laura, RosanneJan-Cees, Koen, Lennard, Henk-Jan (M4)
Reserve Tessa, Thijs (M4)
Verzamelen In onderling overleg
 
4 Thuis Twist 7 13:10 uur
Spelers Lonneke, Maaike, Moniek, Naomi, TessaBartjan, Henk-Jan, Hizkia, Terence, Thijs
Reserve  
Verzamelen 12:10 uur
 
A1 Uit Merwede/Multiplaat A1 19:40 uur
Spelers Demi, Fleur, Karlijn, TheklaDaan, Frank, Joost, Tristan
Reserve Lars, Sven, Isolde (A2)
Verzamelen 18:00 uur
A2 Uit Nieuwerkerk A2 18:00 uur
Spelers Chinook, Isolde, Naomi, Faye, Anouk, MerelLars, Ramon, Sven, Twan
Reserve Jari (B1)
Verzamelen 16:40 uur
 
A3 Uit Albatros A3 19:30 uur
Spelers Chris, Jari, Sjoerd, TimElaine, Julia, Isabelle, Robyn, Laura
Reserve Mike (A4)
Verzamelen 18:00 uur
 
A4 Thuis ODO A2 12:00 uur
Spelers Anne, Bente, Cathelijne, Diana, Esmee, Jennifer, KwintieDaniël, Jeppe, Mike, Tom
Reserve  
Verzamelen 11:15 uur
  
Wedstrijdprogramma zaterdag 3 februari 2018
Maassluis 1 - ONDO (G) 1 16:15 uur  
Maassluis 2 - Albatros 2 17:30 uur  
Maassluis 3 - De Meervogels 2 15:05 uur  
DES (D) 8 - Maassluis 5 18:10 uur De Hoornbloem, DEN HOORN ZH
Maassluis A1 - Juliana A1 13:55 uur  
Maassluis A2 - ODO A1 18:40 uur  



 B & C 

Hoi allemaal!

Ook vandaag wist Maassluis B1 zijn wedstrijd te winnen. Het komend weekend speelt Maassluis B1 de uitwedstrijd tegen de concurrent in de poule om de bovenste plaats.
De thuiswedstrijd werd door Maassluis B1 nipt gewonnen, dus het belooft een spannende wedstrijd te worden. Succes jongens en meiden van de B1 as zaterdag!
Ook Maassluis B2 pakte vandaag weer de punten, met niet onbelangrijke hulp van Twan en Ramon.Maassluis B3 verloopt slechts met één puntje verschil. De Maassluise C ploegen hadden goede tegenstanders vandaag, geen puntjes helaas.

Groetjes Jacqueline en Cees.

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 27 JANUARI:

Merwede/Multiplaat B1 - Maassluis B1 15:00 De Stoep, SLIEDRECHT
Maassluis B3 - Ten Donck B1 10:00  
Vriendenschaar (H) C1 - Maassluis C1 11:00 De Wielewaal, HARDINXVELD-GIESSENDAM
Maassluis C3 - Excelsior (D) C2 11:00  

 

B1 uit Merwede/Multiplaat B1 15:00 uur
Spelers Jari, Luc, Mark, JoostBirte, Esther, Milou, Vera  
Vertrek 13:30 uur, Olympiahal
Chauffeurs Familie Veldman, Crooswijk, Sonneveld
Chauffeurs afbellen Lennard v.d. Vaart (tel: 06-12920749)
Sporthal De Stoep, SLIEDRECHT
Reserves B2 in overleg
B3 thuis Ten Donck B1 10:00 uur
Spelers Jesper, Mauris, Richard, TijsDenise
Verzamelen 9:30 uur, Olympiahal
Bediening scorebord Familie Pellikaan
Reserves Marcella, Priscilla (B2), Jinte, Kimberley, Manouk (C2)
Scheidsrechter Maassluis 3
C1 uit Vriendenschaar (H) C1 11:00 uur
Spelers Kevin, Niels, Tijn, KrijnDenise, Marit, Noa, Simone
Vertrek 9:30 uur, Olympiahal
Chauffeurs Familie vd Vaart, Groenheide, Verburg
Chauffeurs afbellen Laura Lentink (tel: 06-11903937)
Sporthal De Wielewaal, HARDINXVELD-GIESSENDAM
Reserves Xander, Krista (C2)

 

C3 thuis Excelsior (D) C2 11:00 uur
Spelers Jimi, Simon Eva, Gwen, Jolijn, Manon, Mariet, Nina
Verzamelen 10:30 uur, Olympiahal
Bediening scorebord Familie Libregts
Reserves Sem, Tom (C2)
Scheidsrechter Sven de Jongste

 UITSLAGEN ZATERDAG 20 JANUARI:

Maassluis B1 - IJsselvogels B1 19-17
Phoenix B1 - Maassluis B2 10-13
Nexus B1 - Maassluis B3 6-5
Maassluis C1 - ONDO (G) C1 8-18
Olympia (S) C1 - Maassluis C2 14-1
Nexus C1 - Maassluis C3 9-1


WEDSTRIJDEN ZATERDAG 3 FEBRUARI:

Maassluis B1 - KCC/SO natural B2 12:55  
DES (D) B3 - Maassluis B3 15:00 De Hoornbloem, DEN HOORN ZH
Maassluis C1 - KCC/SO natural C1 11:55  
Maassluis C2 - Fortuna/Delta Logistiek C3 10:55  

 CHAUFFEURS ZATERDAG 3 FEBRUARI:
B3: Familie v Dijk, Pellikaan, vd Weij

BEDIENING SCOREBORD / ZAALCOMMISSARIS ZATERDAG 3 FEBRUARI:
B1: Familie Le Kluse
C1: Familie Joppe
C2: Familie Keeman
 

-
Kijk voor het volledige overzicht van de uitslagen en standen op www.ckcmaassluis.nl. Ook vind je er het wedstrijdprogramma voor de komende weken en allerlei andere handige informatie, nieuws en foto’s.

- KAN JE NIET SPELEN??
Afbellen vóór donderdag 18.00 uur bij Jacqueline Wijnhorst  010-5919011 / 06-20665226 of Cees Glas  010-4601454 / bgg 06-44366688.

- KUNT U NIET RIJDEN??
Afbellen bij de coach van het eigen team.

- KAN JE NIET FLUITEN??
Zelf een vervanger regelen of ruilen van tevoren.

- COACHES: MOET JE TEAM THUIS SPELEN??
Vóór donderdag bellen naar de scheidsrechter, zodat je zeker weet dat hij of zij er staat.


D, E en F

Hallo korfballertjes,

Zaterdag heeft D1 heel knap gelijk gespeeld tegen ONDO D1, eerste punt binnen! D2 verloor meer net van IJsselvogels D2. De wedstrijd van E3 was heel spannend, het werd een gelijkspel tegen KCR E2! F1 en F2 hebben gewonnen! De tegenstanders van E1, E2 en E4 waren te sterk! Zaterdag allemaal weer heel veel korfbalplezier!

                                                                                                                      Groetjes Riet

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 27 JANUARI
PKC D1 - Maassluis D1 12.00 uur PKC-hal, Papendrecht
OZC E1 - Maassluis E1 15.00 uur De Enk, Rotterdam
KOAG E3 - Maassluis E3 11.00 uur Krimpenerwaard College, Krimpen a/d IJssel
Maassluis E4 - Olympia (S) E4 09.00 uur Olympiahal
Maassluis F2 - ONDO (G) F4 09.00 uur Olympiahal
KCC F3 - Maassluis F3 09.00 uur Schenkel, Capelle a/d IJssel

Maassluis D2, E2 en F1 zijn vrij!
 
D1 uit PKC D1 12.00 uur
Spelers Floor, Benthe, Isa, Karlijn, Puck,Fedor, Jip, Mees, Rens
reserves Jort (C2) en Max (D2)
Vertrek 11.00 uur van de Olympiahal
Chauffeurs Familie Rietdijk, v Buuren, Bos
Chauffeurs afbellen Richard Steenks, 010-5912348
sporthal PKC-hal, Oostpolder 3356, Papendrecht
E1 uit OZC E1 15.00 uur
Spelers Nina, Luuk, Noah, Wout, Tom
Vertrek 14.00 uur van de Olympiahal
Chauffeurs Familie Vermeer, Visser
Chauffeurs afbellen Diana van de Vijver 010-5924038
sporthal De Enk, Enk 134, Rotterdam
E3 uit KOAG E3 11.00 uur
Spelers Evi, Femke, Floor, Inge, Elisa, Tamer
Vertrek 10.00 uur van de Olympiahal
Chauffeurs Familie Libregts, Slot
Chauffeurs afbellen Riet Le Kluse 010-5919500
sporthal Krimpenerwaard College, Groene Wetering 1, Krimpen a/d IJssel
E4 thuis Olympia E4 09.00 uur
Spelers Hanna, Joëlle, Lotte, Isa, Joey
Verzamelen 08.30 uur in de Olympiahal
scheidsrechter Karlijn Pap
Bediening scorebord familie Weltevrede
F2 thuis ONDO F4 09.00 uur
Spelers Jessica, Tess, Fenna, Sepp, Tijs
Verzamelen 08.30 uur in de Olympiahal
scheidsrechter Maassluis A1
F3 uit KCC F3 09.00 uur
Spelers Kim, Lieke, Cedric, Gijs, Guus, Jaro, Jurre
Vertrek 08.00 uur van de Olympiahal
Chauffeurs Familie vd Burgt, Zohlandt, Bergwerff
Chauffeurs afbellen Stephanie Verhagen 06-14198510
sporthal Schenkel, Capelseweg 39 Capelle a/d IJssel



KAN
JE NIET SPELEN??
Afbellen voor donderdag 19.00 uur bij: Riet Le Kluse (010-5919500-

KUNT U NIET RIJDEN??
Afbellen voor donderdag 19.00 uur bij de coach van het eigen team-

COACHES: MOET JE TEAM THUIS
SPELEN
Voor donderdag bellen naar de scheidsrechter zodat je zeker weet dat hij/zij er zaterdag is


UITSLAGEN ZATERDAG 20 JANUARI

Maassluis D1 - Sporting Delta D1     7 - 7  
Fortuna D3 - Maassluis D2     6 - 4  
KCR E1 - Maassluis E1 23 - 13  
Nikantes E1 - Maassluis E2 14 - 5  
Maassluis E3 - KCR E2     4 - 4     1 - 2
Vitesse (Ba) E5 - Maassluis E4 10 - 3     2 - 2
NIO F1 - Maassluis F1     6 - 9     2 - 2
Dijkvogels F3 - Maassluis F2     8 - 19  
 

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 3 FEBRUARI
Maassluis D1 - ONDO (G) D1 09.55 uur Olympiahal
IJsselvogels D2 - Maassluis D2 12.00 uur Zuidplas, Moordrecht
Vitesse (Ba) E1 - Maassluis E1 09.00 uur Bongerdhal, Barendrecht
Vitesse (Ba) E2 - Maassluis E2 09.00 uur Bongerdhal, Barendrecht
Maassluis E3 - Twist E2 09.00 uur Olympiahal
PKC E11 - Maassluis E4 11.00 uur PKC-hal, Papendrecht
Maassluis F1 - Nikantes F1 09.00 uur Olympiahal
Avanti (P) F2 - Maassluis F2 11.00 uur De Viergang, Pijnacker
Maassluis F3 - Nieuwerkerk F7 09.00 uur Olympiahal

CHAUFFEURS
D2: Familie Crooswijk, Egberts, v Vliet
E1: Familie Vermaas, Vermeer
E2: Familie vd Kraan, Godthelp
E4: Familie vd Meulen, de Brabander
F2: Familie Koree, Bekker

BEDIENING SCOREBORD
D1: Familie Rietdijk
E3: familie Grootveld


Kijk voor het volledige overzicht van de uitslagen en de standen op www.ckcmaassluis.nl. Ook vind je er het wedstrijdprogramma voor de komende weken en allerlei ander handige informatie, nieuws en foto’s.

Shirtsponsors:
bluelogo  TSALOGO 640
transparant keukens Koeze

Nieuwsbrief