Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Wedstrijdprogramma zaterdag 21 sept - 5 okt

Kan je niet spelen?
Jouw coach inlichten én afbellen bij: 

 1, 2, 3 A1 en A2  Maxime de Rijke  06-54361018
 4, 5 en 6  Heleen v.d. Vaart 06-34885936   
 B en C      Annemieke Verburg 06-48531318
 D, E en F       Mirjan Visser  06-23408016

Kunt u niet rijden? 
Zelf een vervanger regelen of ruilen.

TIP: Voor het actuele wedstrijdprogramma, locatie sporthal/sportveld, scheidsrechter, uitslagen en standen download de “KNKV wedstrijdzaken” app.


WEDSTRIJDEN ZATERDAG 21 SEPTEMBER:

Wedstrijd

 

Tijd

Vertrek/

Verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Maassluis 1

Merwede/Multiplaat 1

16.30

   

Henne

 

Maassluis 2

Merwede/Multiplaat 2

15.00

       

Maassluis 3

HKC (Ha) 4

13.30

   

Quinty

 

Maassluis A1

Oranje Wit (D) A2

12.00

       

Maassluis A2

Twist A1

11.00

       

Maassluis 4

Nikantes 4

12.30

11.30

 

Jeppe

Joost, Tom

KCC 8

Maassluis 5

14.30

13.00

 

Maaike?

 

Maassluis 6

’t Caproen 3

14.00

12.30

 

Peter, Jacqueline, Marleen

Kim, Marit, Luc, Mark

Sporting Delta B1

Maassluis B1

12:00

10:45

Fam. Fortuin, Oprel, van Toor en Keeman

 

Rens C1

Ten Donck B1

Maassluis B2

12:00

11:00

Fam. Althuizen, de Jong en Wuijster

Eva

geen

Maassluis C1

IJsselvogels C1

10:30

09:45

   

Max C2

Nexus C1

Maassluis C2

09:30

08:30

Fam. Van Elswijk, Booster en Coffi

   

D1 Albatros

D1 Maassuis

10.30

9.30

Visser, Hijlkema, Vermeer

   

D2 NIO

D2 Maassluis

10.00

9.00

v.d. Burgt, Duncker, Bergwerff

   

D1 Nexus

D3 Maassluis

10.30

9.30

Houweling, Ophof, Oosterman

 Anouk  

E1 Maassluis

E1 RWA

10.00

9.30

     

E2 Maassluis

E1 KCC

9.00

8.30

     

E4 Korbis

E3 Maassluis

9.30

8.30

Bekker, v. Vliet

   

E4 Maassluis

E1 OZC

10.00

9.30

     

E5 Maassluis

E1 Vrienden-schaar (B)

9.00

8.30

     

E1 Olympia ( S)

E6 Maassluis

9.00

8.00

De Brabander, Slot

   

F1 Maassluis

F1 Nieuwerkerk

9.00

8.30

     

F1 Olympia ( S)

F2 Maassluis

9.00

8.00

Everaarts, Renzen

Sjors

Tijs vd Gaag ( F3)

 

WEDSTRIJDEN WOENSDAG 25 SEPTEMBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Maassluis E3

Korbis E4

18.30

18.00

     


WEDSTRIJDEN ZATERDAG 28 SEPTEMBER:

Wedstrijd

 

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Fortis 1

Maassluis 1

16:00

       

Fortis 2

Maassluis 2

14:30

       

Korbis 3

Maassluis 3

16:50

   

Quincy, Elaine

 

Vriendenschaar (B) A1

Maassluis A1

11:15

       

Korbis A1

Maassluis A2

12:40

       

Nikantes 4

Maassluis 4

15.45

14.15

 

Jeppe

Daniël en Tom

Maassluis 5

KCC 8

13.30

12.30

     

’t Caproen 3

Maassluis 6

12.30

11.00

 

Peter?,

Jacqueline, Marleen

volgt

Maassluis B1

Sporting Delta B1

11:00

10:15

   

Sem B2

Maassluis B2

Ten Donck B1

12:15

11:45

 

Nina, Manouk

 Benthe, Floor (C1)

Nieuwerkerk C1

Maassluis C1

10:00

08:45

Fam. Vermeer, Rietdijk en Bos

   

Maassluis C2

Nexus C1

11:00

10:15

     

D1 Maassluis

D1 Albatros

10.00

9.30

     

D2 Maassluis

D2 NIO

12.00

11.30

     

D3 Maassluis

D1 Nexus

11.00

10.30

     

E1 RWA

E1 Maassluis

9.30

8.30

v.d. Kraan , Poldervaart

   

E1 KCC

E2 Maassluis

12.45

11.45

Zolandt, Baars

   

E3 Maassluis

E4 Korbis

 

 

 VERPLAATST naar 25 september    

E1 OZC

E4 Maassluis

10.45

9.45

Tess Vermeer, v. Toor

   

E1 Vrienden-schaar ( B)

E5 Maassluis

10.00

9.00

Baatenburg de Jong , Bergwerff

   

E6 Maassluis

E1 Olympia (S)

9.00

8.30

     

F1 Nieuwer-kerk

F1 Maassluis

 9.00

8.00

Bex, Nijland

   

F2 Maassluis

F1 Olympia(S)

10.00

9.30

 

Sjors

 

 

WEDSTRIJDEN ZATERDAG 5 OKTOBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

Maassluis 1

KOAG 1

16:30

       

Maassluis 2

KOAG 2

15:00

       

Maassluis 3

Twist 4

13:35

   

Quinty

 

Maassluis 4

Vriendenschaar 3

12.10

10.45

 

Denise

Jinte

Maassluis 5

Nikantes 3

12.30

11.30

     

Maassluis 6

Kinderdijk 4

14.00

13.14

 

Peter?

 

 

           

Maassluis A1

IJsselvogels A1

12:15

       

Maassluis A2

Kinderdijk A2

11:00

       

 

           

Maassluis B1

KCR B1

11:00

10:15

   

Sem en Martijn B2

Maassluis B2

Vitesse B2

12:30

12:00

     

 

           

Maassluis C1

KCC C1

11:00

10:15

   

Luuk D1 en Max C2

Maassluis C2

ODO C2

10:00

9:15

     

 

           

D1 Maassluis

D1 Nieuwer-kerk

10.00

9.30

     

D2 KCR

D2 Maassluis

10.30

9.30

Baars, Godthelp, Grootveld

   

D3 Maassluis

D2 ODO

9.00

8.30

     

 

           

E1 Nieuwer-kerk

E1 Maassluis

10.00

9.00

Tromp, Caro

   

E1 Vitesse (BA)

E2 Maassluis

10.00

9.00

v.d. Gaag, de Snaaijer

   

E3 Maassluis

E3 Nieuwer-kerk

10.00

9.30

     

E2 Ijsselvogels

E4 Maassluis

10.30

9.30

Guus Vermeer, Koster

   

E3 Vitesse (BA)

E5 Maassluis

9.00

8.00

Rütter, Eppenga

   

E6 Maassluis

E4 Ijsselvogels

9.00

8.30

     

 

           

F1 Maassluis

F1 RWA

9.00

8.30

     

F2 Maassluis

F2 RWA

10.00

9.30

 


 Sjors  Tim v.d. Kraan


WEDSTRIJDEN ZATERDAG 12 OKTOBER:

Wedstrijd

Tijd

Vertrek/

verzamelen

Rijden

Afmeldingen

Reserves

1 Maassluis

Kinderdijk 1

16:30

       

2 Maassluis

Kinderdijk 2

15:00

       

3 Maassluis

IJsselvogels 4

13:40

   

Quinty

 

A1 Maassluis

KOAG A1

12:15

       

A2 Maassluis

Reeuwijk A1

11:00

       

4 Maassluis

Avanti 10

12:25

11:30

     

ZKV 2

5 Maassluis

13:45

12:15

 

Hizkia

 

GKV 4

6 Maassluis

11:30

   

Edwin

 

OZC B1

B1 Maassluis

13:15

12:00

Fam. Vd Vaart, vd Bos, Joppe en Groenheide

 

Rens C1

Olympia B2

B2 Maassluis

13:30

12:30

Fam. Pellikaan, Beekenkamp en Renzen

   

C1 Maassluis

DeetosSnel C1

10:45

10:00

     

Eureka C1

C2 Maassluis

10:00

08:45

Fam. Van Vliet, Egberts en Keppel

   

D1 Kinderdijk

D1 Maassluis

10.10

9.10

de Jong, v.d. Meulen, Pleijsier

   

D2 Maassluis

D4 Avanti/ Flexcom

9.45

9.15

     

D5 ONDO (G)

D3 Maassluis

12.30

11.30

Weltevrede, Romeo, Corte

   

E1 Maassluis

E1 Korbis

10.00

9.30

     

E2 Maassluis

E1 KCR

9.00

8.30

     

E1 NIO

E3 Maassluis

10.00

9.00

Holtmann, Hendriks

   

E4 Maassluis

E5 Nieuwer-kerk

9.00

8.30

     

E5 Maassluis

E9 Nieuwer-kerk

10.00

9.30

     

E2 KCR

E6 Maassluis

9.30

8.30

Alleblas,  Slotboom

   

F1 Maassluis

F1 Vrienden-schaar ( B)

9.00

8.30

     

F3 ONDO (G)

F2 Maassluis

11.30

10.30

Bergwerff, Vonk

   
Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief