Hoofdsponsor selectieteams:

 
Subsponsor selectieteams:

Bestel nu een echte c.k.c. Maassluis handdoek!

Beste clubleden en supporters,

Het sportseizoenen is abrupt beëindigd, maar gelukkig zijn de trainingen weer hervat. Ook voor onze club zijn het logischerwijs zware maanden. Maandenlang geen inkomsten in de kantine rondom wedstrijden en trainingen, sponsoren die in zwaar weer verkeren en ga zo maar door. We hebben daarom besloten een actie in te gaan zetten waarbij jullie, als leden en supporters, geheel vrijblijvend de kans hebben om de club te steunen.

Clubhanddoekactie
Met een heuse clubhanddoekactie bieden we jou de mogelijkheid om een prachtige handdoek aan te schaffen, geheel in stijl van onze club. Op deze manier kan je de club steunen, omdat van élke verkochte handdoek er maar liefst €5,- direct naar onze club gaat! De actie start direct en zal eindigen op 31 juli.

Hoe gaat het in zijn werk?
1. Ga vanaf NU naar de website https://www.myclubstore.eu/clubs/ckc-maassluis/
2. Op deze webshop pagina van onze club kun je de handdoeken zien en informatie vinden over de actie.
3. Bestel hier de handdoek(en) en ga naar de betaalpagina.
4. Reken hier de bestelde handdoek(en) af, waarna ze in productie gaan.
5. Alle bestelde handdoeken worden ca. 3 weken na sluiting van de shop afgeleverd bij de club. We zullen tegen die tijd verdere informatie geven over hoe en wanneer de bestellingen opgehaald kunnen worden.

Clubhanddoekactie
Shirtsponsors:
bluelogo   TSALOGO 640
transparant keukens Koeze
VDKRAAN Jetewoonidee
Logo TCE Partners  

Nieuwsbrief