CHANGE LAYOUT
  • leftlayout
  • rightlayout
SET FONT SIZE
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ckc Control Panel

Korfbalvereniging c.k.c. Maassluis

Banner

CKC Maassluis en ODO houden elkaar in evenwicht

E-mailadres Afdrukken PDF

In een zonovergoten Wipperspark stond de derby Maassluis - ODO weer eens op het programma. Niet alleen supporters van Maassluis, maar ook veel Maaslanders hadden de weg naar het veld gevonden en het was gezellig druk langs de kant. De wedstrijd begon veelbelovend, want kort na het eerste fluitsignaal was het Denise Klootwijk die met haar eerste schot de score opende voor Maassluis. Meteen daarop reageerde ODO eveneens door een treffer uit het eerste schot. Enkele minuten later zette Marvin Soekra Maassluis opnieuw op voorsprong en hij leek kort daarop uit een doorbraak de 3-1 aan te laten tekenen. De scheidsrechter had echter een overtreding van ODO geconstateerd en om onduidelijke redenen liet hij Soekra de vrije kans niet nemen, maar besloot hij een vrije bal toe te kennen. Uit die vrije bal werd echter niet gescoord en de wedstrijd viel even stil. Pas een kwartier voor rust viel de 3-1 dan toch, omdat Marvin Soekra een strafworp meekreeg en die zelf verzilverde. Het was het begin van een doelpuntrijk kwartiertje. ODO scoorde meteen in de tegenaanval, maar kort daarop bracht Niek Seesink van afstand de stand op 4-2. Even later gevolgd door Henne Bloem, ook van afstand en wederom Marvin Soekra vanaf de strafworpstip. Nadat ODO de marge verkleinde tot 6-3 was Niek Seesink nogmaals trefzeker van afstand. Het om en om scoren ging ook in de laatste minuten nog even door, zodat de ploegen bij een 8-5 stand gingen rusten. Net als in de eerste helft opende Denise Klootwijk in de tweede helft de score. Ook nu riposteerde ODO vrijwel meteen, maar Marvin Soekra bracht het verschil van afstand weer op vier doelpunten. Daarna gaf Maassluis de wedstrijd echter uit handen. Er was nog een half uur te spelen, maar Maassluis zou nog slechts twee maal scoren. Eenmaal vanaf de strafworpstip (weer Soekra) en eenmaal vlak voor tijd van afstand door Henne Bloem. In de tussentijd had ODO de achterstand van vier doelpunten op het gemak weggewerkt en kort voor tijd zelfs een 11-12 voorsprong genomen. De treffer van Henne Bloem was dus enkele minuten voor tijd de gelijkmaker en in de laatste minuten kon het met de uitslag alle kanten op. Er werd echter niet meer gescoord, zodat zowel Maassluis als ODO aan deze derby een punt overhield.

Volgende week mag de ploeg van André Verbaas aantreden tegen VEO, de ploeg van onze voorzitter Johan van Barneveldt. VEO is de competitie niet erg overtuigend begonnen en verloor afgelopen weekend verrassend bij Korbatjo. De Voorburgers zullen uit zijn op revanche, dus er staat Maassluis een belangrijke en pittige pot te wachten.

 

Maassluis 2 en Maassluis A1 gaan kopje onder; Maassluis 3 pakt wel punten

De voorwedstrijd tussen Maassluis 2 en ODO 2 was een draak van een wedstrijd. Maassluis was voor de aanvallende impulsen volledig afhankelijk van Pim Bruijn die in de eerste helft driemaal wist te scoren. ODO 2 speelde ook matig en wist er in de eerste helft vier in te prikken. Begin tweede helft viel Eva Slotboom met een flinke enkelblessure uit; zij werd vervangen door Esther Oosterlee. Nadat Pim Bruijn ook de 4-4 voor zijn rekening had genomen, vond hij dat het nu eens de beurt aan een ander was. Daar kwam echter niets van terecht en ODO liep langzaam uit naar 4-7. Ewout Versloot leek nog een slotoffensief in te luiden met zijn treffer zo'n vijf minuten voor tijd, maar de aansluiting werd niet meer gevonden. Tot overmaat van ramp toonde de scheidsrechter Pim Bruijn in de laatste minuten nog de rode kaart na een clash met zijn tegenstander die niet al te heftig leek. Een wedstrijd om snel te vergeten. Dat gold ook voor de wedstrijd van onze junioren die er tegen Tjoba A1 totaal niet aan te pas kwamen. Zij gingen er met 4-18 hard af en zullen ook volgende week een moeilijke wedstrijd tegemoet gaan tegen koploper KCR.

Het plezier moest deze zaterdagmiddag komen van Maassluis 3 dat een aantrekkelijke en gelijkopgaande wedstrijd tegen Tjoba 3 speelde. Na een 7-7 ruststand was Maassluis 3 begin tweede helft iets productiever dan Tjoba 3 en het gemaakte verschil van één à twee doelpunten werd tot de laatste minuut verdedigd. Toen Tjoba 3 vlak voor tijd de 15-14 binnenschoot brak er een zenuwslopende laatste minuut aan, maar Hizkia Vink scoorde de bevrijdende 16-14 in de laatste seconden van de wedstrijd.

 

Thuisprogramma 30 september

Maassluis 5 - KCC 7                     14.00 uur

Maassluis 4 - KCR 5                     15.30 uur

Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar

busy
Laatst aangepast ( maandag, 03 oktober 2011 15:33 )  

c.k.c. Maassluis

logo_maassluis.jpg
Opgericht 11 juli 1930


Accommodatie veld Sportpark Wipperspark
3141 RD Maassluis
Tel: (010) 591 1854
Accommodatie zaal Olympiahal
Rozenlaan 2  3142 NN MAASSLUIS
Tel: (010) 591 3994

Tweet! Tweet!

ckcMaassluis1: De loting is geweest en de poule des doods is bekend! #TopTienToernooi #korfbal
ckcMaassluis1: CKC Maassluis boekt mooie en uiterst belangrijke overwinning in slotseconde! http://t.co/dO3fBvCC #frontpage #korfbal #maassluis
ckcMaassluis1: Strijdbaar Maassluis boekt in slotseconde belangrijke overwinning op VEO, 11-10 (6-7). #korfbal

Volg ons

Volg Korfbalvereniging ckc Maassluis op Facebook Volg Korfbalvereniging ckc Maassluis op Twitter

Leden login

Alleen c.k.c. Maassluis leden

Verjaardagen

Vandaag jarig
Niemand

Binnenkort jarig
Ruud Broekman (22 mei)
Bartjan Hutten (22 mei)
Daan de Jong (23 mei)
Vera van Baalen (25 mei)
Els Bot-Slotboom (26 mei)

Onlangs jarig
Sven de Jongste (19 mei)
Frank Ros (17 mei)

Banner