In wisselende weersomstandigheden werd zaterdag een mooi programma afgewekt. Maassluis 3 startte om 12.30 uur tegen titelkandidaat TOP 2 uit Arnemuiden. Om opgevolgd te worden door respectievelijk Maassluis 2, 1 en A1 die allen tegen hun concurrenten moesten aantreden.
Maassluis 1 - KOAG 1
Afgelopen zaterdag diende het vlaggenschip van ckc Maassluis aan te treden tegen KOAG (Korfballen Ons Aller Genoegen) uit Krimpen aan den IJssel. Na 5 speelronden stond KOAG 4e met 5 punten en Maassluis 6e met 3 punten. Nog voor de competitie gestart was, mocht van KOAG veel verwacht worden 2 sterke heren werden teruggehaald van andere verenigingen, maar na 5 wedstrijden kan men concluderen dat het bij KOAG nog niet echt draait. Dus er lagen voor Maassluis kansen om deze tegenstander in het eigen Wipperspark klop te geven. Echter waren er bij Maassluis 2 afwezigen: topschutter Marvin Soekra is geblesseerd aan de enkel en rebounder Malou Abbas is geblesseerd aan haar arm en zit al enige weken in het gips. Maar van de afwezigheid van deze twee toppers was niets te merken, want na 5 minuten spelen stond het via Jan-Cees Andreae en Henne Bloem 2-0 voor de oranje-blauwhemden uit Maassluis.
De wedstrijd ging in het vervolg van de eerste helft gelijk op, met dien verstande dat het gat van 2 punten in stand bleef, wat resulteerde in een 7-4 ruststand. Na de rust kwam KOAG beter uit de startblokken binnen 7 minuten stond het 7-6. Hierdoor werd het toch nog even spannend. Schutter Henne Bloem bracht de stand weer op 2 verschil. En dit was het verhaal van de tweede helft. Elke keer als KOAG de aansluitingstreffer maakte, bracht Maassluis de stand weer op een zekere 2 punten verschil. Bij een stand van 11-9 bracht trainer André Verbaas twee verse krachten het veld in. Esther Oosterlee kwam in het veld voor Pascale Koster en Ronald van Berkel kwam er in voor Jan Cees Andreae. Opmerkelijk is dat Ronald van Berkel vorig jaar gestopt is met het spelen in de selectie en nu in het derde team van Maassluis speelt. In navolging van Ivo Niehe wist Ronald te vertellen dat hij een intens gelukkig mens is en dat tout-Maassluis het unaniem een belachelijk succesvolle invalbeurt vond. Enfin, de wedstrijd werd in het vervolg volwassen uitgespeeld. Waardoor er na 70 minuten spelen een stand van 14-11 op de borden stond. Na het laatste fluitsignaal vond een dame van KOAG nog even nodig om bij Annelein Waardenburg verhaal te halen en ontstond er nog een klein gevecht tussen beide dames, maar sterke mannen hebben de twee kemphanen uit elkaar gehaald. Trainer Verbaas was na afloop erg trots op zijn ploeg en wist terecht te melden dat de overwinning verdiend was. Door dit resultaat staat Maassluis op een gedeelde vijfde plaats met KOAG en is het gat naar de degradatieplaatsen 2 punten. Al met al een zeer wolkome overwinning, maar Maassluis is nog allerminst veilig. Volgende week wacht de lastige uitwedstrijd tegen koploper SDO uit Kamerik. Wie weet...
Voor een aantal foto's van de wedstrijd tegen Koag verwijs ik u naar: http://www.ckcmaassluis.nl/index.php/diversen/fotoboek
Na afloop van de wedstrijd werd de kantine omgebouwd in een heus Duits Oktoberfest ambians en werd het tot de late uurtjes nog erg gezellig.
Maassluis 2 - Valto 2
Ook voor het tweede stond een belangrijke wedstrijd op het programma, concurrent Vallto uit De Lier. Maassluis stond voor deze wedstrijd net boven de degradatiestreep en Valto stond er net onder. Een overwinning van Valto zou stuivertje wisselen inhouden. De wedstrijd kende twee gezichten in de eerste helft een trefzekerder Maassluis met een ruststand van 5-1. En een tweede helft waarin beide ploegen de gele kunststoffenmand maar moeilijk konden vinden. Dit resulteerde in een 8-5 overwinning. Geconcludeerd mag worden dat de zeer jonge ploeg maar moeilijk tot scoren komt tegen een onthutsend zwak Valto. Volgende week uit tegen Vriendenschaar uit Hardinxveld-Giessendam die twee punten meer heeft dan onze reserves.
Overige teams
Het 3e kon het niet bolwerken tegen topper TOP. Een vak had het erg lastig met het strakke verdedigen van TOP, waardoor de wedstrijd werd verloren met 9-11. Positief was de overwinning van Maassluis A1 tegen Merwede A1, zij wonnen in een spannende wedstrijd met 11-10. Een mooie opsteker voor deze ploeg, die al wat vervelende nederlagen te verwerken heeft gekregen.
Foto onderschrift: "Heren Seesink en Bloem laten KOAG aanvallers kansloos"


geschreven door koag, 10 oktober, 2011
| < Vorige | Volgende > |
|---|










